Loading...

Samsung Galaxy S22 Ultra - koniec mody na brzydotę?

Samsung Galaxy S22 Ultra - koniec mody na brzydotę?

Samsung Galaxy S22 Ultra pozuje na pierwszych zdjęciach. W pełnej krasie możemy podziwiać nowy design urządzenia.

Samsung Galaxy S22 Ultra to nowy flagowy smartfon, który już wkrótce zasili ofertę koreańskiego producenta. Urządzenie trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz w sieci pojawiły się jego pierwsze zdjęcia.

Samsung Galaxy S22 Ultra na pierwszych zdjęciach

Co na nich widzimy? Telefon, który wygląda jak skrzyżowanie któregoś z Galaxy Note'ów z nową serią Galaxy A. Mamy zakrzywiony ekran i płaską ramkę u góry oraz dołu urządzenia, jak w tych pierwszych, oraz jednolite plecki jak w tych drugich.

Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale bardziej tradycyjna stylistyka wydaje się być krokiem w dobrą stronę. Szczególnie na plus odbieramy rezygnację z ekstrawaganckiej wyspy aparatu, znanej z poprzednika. Choć układ obiektywów pozostał bez zmian, teraz całość prezentuje się bardziej subtelnie.

Samsung Galaxy S22 Ultra - koniec mody na brzydotę?

Warto zwrócić uwagę, że przeciek potwierdza także obecność dedykowanego gniazda na rysik S Pen.

Oczywiście warto pamiętać, że do premiery nowych "esek" nadal zostało jeszcze kilka miesięcy. Według ostatnich doniesień rodzina Samsung Galaxy S22 ma zadebiutować w lutym 2022 roku.

Zobacz: Samsung liderem rynku smartfonów w Europie w 3Q2021Zobacz: Samsung ma własne jeansy. Kupując je, dostaniesz za darmo Galaxy Z Flip3

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: FrontPageTech, własne

Źródło tekstu: FrontPageTech

Tagi:samsungsamsung galaxy s22 ultrasamsung galaxy s22

Powiązane artykuły