Huawei

Huawei

Kategoria

Trzecia partia MIUI 12.5 w drodze. Czy Twój telefon Xiaomi, Redmi lub POCO nareszcie dostanie wymarzoną aktualizację?

Za pomocą Chrisfugiel

Czekasz na aktualizację do MIUI 12.5 Enhanced Edition? Wiem, które telefony Xiaomi, Redmi i POCO dostaną ją w najbliższych dniach. Po trzech miesiącach od premiery tempo aktualizacji nadal nie jest złe.

Xiaomi powoli aktualizuje kolejne modele swoich telefonów do MIUI 12.5 Enhanced Edition. Plan aktualizacji został rozbity na kilka etapów, a trzeci z nich wreszcie się rozpoczyna. Sprawdź, czy Twój telefon nareszcie załapie się na najnowszą wersję nakładki.

Samo MIUI 12.5 Enhanced Edition zadebiutowało jeszcze w sierpniu 2021 roku, przy okazji premiery Xiaomi Mi Mix 4. Niektóre modele są już po aktualizacji, ale spora grupa nadal oczekuje na nowe oprogramowanie. Po trzech miesiącach od oficjalnej prezentacji czas na trzecią partię telefonów Redmi, Xiaomi i POCO. Które smartfony mogą liczyć na nowe oprogramowanie?

MIUI 12.5 / fot. producenta

Android 12 – wszystkie modele z aktualizację do najnowszej wersji systemu (terminy aktualizacji).

Lista na obecną chwilę wygląda następująco (standardowo ograniczyliśmy ją do modeli dostępnych w Polsce – lub łatwych do zakupu w Chinach):

Oczywiście na horyzoncie widać już kolejną wersję nakładki od Xiaomi. MIUI 13 ma przynieść jeszcze lepszą optymalizację, zadebiutować pod koniec 2021 roku i od razu być dostępną w wersji Global. Wiemy już nawet, które telefony Xiaomi, Redmi i POCO dostaną aktualizację do MIUI 13.

Czy Twój Xiaomi, Redmi lub POCO dostanie MIUI 13? Oto aktualna, kompletna lista telefonów

09

Feb/2022