Loading...

Co dalej ze smartfonami LG? Te modele otrzymają ostatnie aktualizacje Androida

Co dalej ze smartfonami LG? Te modele otrzymają ostatnie aktualizacje Androida

Strona główna›Co dalej ze smartfonami LG? Te modele otrzymają ostatnie aktualizacje Androida08.04.2021 11:53LG wycofuje się z produkcji smartfonów i gwarantuje aktualizacje /fot. GettyImagesArkadiusz Stando

Firma LG Electronics ogłosiła dzisiaj, że wszystkie używane obecnie smartfony LG klasy premium otrzymają do trzech aktualizacji systemu operacyjnego Android. Licząc od roku ich zakupu.

Tydzień temu firma LG potwierdziła wcześniejsze plotki. Koreański koncern wycofuje się z dalszej produkcji smartfonów. Na pewno wielu z nas będzie brakować tej marki. Trzeba przyznać, że modele LG wyróżniały się na tle innych smartfonów, szczególnie pod względem wizualnym. Szczególnie seria Velvet.

LG zapowiada: topowe modele otrzymają trzy aktualizacje systemu AndroidLG będzie wychodzić z branży urządzeń mobilnych do końca lipca. Gwarancja trzech aktualizacji systemu operacyjnego dotyczy smartfonów premium LG wydanych w 2019 roku i później (seria G, seria V, VELVET, Wing), podczas gdy niektóre modele z 2020 roku, takie jak LG Stylo i seria K, otrzymają dwie aktualizacje systemu.

Co dalej ze smartfonami LG? Te modele otrzymają ostatnie aktualizacje Androida

Firma LG będzie kontynuować produkcję telefonów do końca drugiego kwartału, aby wypełnić zobowiązania wynikające z umów z operatorami i partnerami. Oznacza to, że klienci mogą nadal kupować telefony LG znajdujące się obecnie na stanie u naszych partnerów handlowych, a wsparcie serwisowe i aktualizacje oprogramowania zabezpieczającego będą zapewniane przez pewien okres dla niektórych urządzeń. Klienci powinni skontaktować się z lokalnym centrum obsługi klienta LG w celu uzyskania dodatkowych szczegółów.

Programy

AktualizacjeAktualizacjeNowościZobacz więcej ›

Powiązane artykuły