Huawei

Huawei

Kategoria

Nie chcesz „chińszczyzny”, a szukasz telefonu za ok. 1000 zł? Oto promocja dla Ciebie!

Za pomocą Chrisfugiel

Jeśli chodził Ci po głowie zakup telefonu za ok. 1000 złotych, a nie chcesz produktu żadnego z chińskich producentów (nie wnikam w powody), to być może zainteresuje Cię promocja na dwa smartfony „renomowanej marki Samsung”.Nie chcesz „chińszczyzny”, a szukasz telefonu za ok. 1000 zł? Oto promocja dla Ciebie!

Dwa smartfony Galaxy M w promocyjnych cenach

W ramach oficjalnej polskiej dystrybucji w niższych cenach możesz kupić dwa smartfony Galaxy z rodziny M:

Samsung Galaxy M21

od: 1.000 zł »więcej informacji »

Samsung Galaxy M31s

od: 1.799 zł »więcej informacji »

Galaxy M31s czy Galaxy M21?

Podstawowe pytanie brzmi: czym różnią się Galaxy M21 i Galaxy M31s? Czy warto dopłacić 250 złotych do tego drugiego? A może lepiej zaoszczędzić i wybrać tańszy model?

Samsung Galaxy M21 / fot. producenta

Moim zdaniem odpowiedź jest jednoznaczna – zdecydowanie warto dołożyć do Galaxy M31s. Model ten ma więcej pamięci operacyjnej i wewnętrznej, co stanowi jego największą przewagę, ale góruje też nad rywalem szybkością ładowania (25W vs 15W, ale w zestawie jest słabszy zasilacz) i dodatkowym aparatem makro 5 MP.

Myślę, że to wszystko jest warte dopłaty tych 250 złotych. Pytanie tylko, czy warto kupić Galaxy M31s za 1099 złotych? Odpowiedź pozostawiam Tobie. Ja sam mam innych faworytów – tak, wiem, jestem tandeciarzem, który lubi chińszczyznę, bo mu za to płacą 😉

Jeśli żaden z tych telefonów Samsung nie jest dla Ciebie, a interesują Cię telefony o świetnym stosunku jakości do ceny, to koniecznie zajrzyj do naszego zestawienia najbardziej opłacalnych smartfonów:

Nie przepłacaj! Oto najbardziej opłacalne smartfony 2020 roku

Nie przegap kolejnej promocji

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.

15

Apr/2022