Loading...

Solidne etui do iPhone 13 Pro Max - czym powinno się charakteryzować?

Solidne etui do iPhone 13 Pro Max - czym powinno się charakteryzować?

Projektując iPhone’a 13 Pro Max, Apple chciało stworzyć smartfon kompletny — oferujący najwyższą jakość wykonania, potężną specyfikację i topowe funkcje. Właśnie dlatego cena, jaką trzeba zapłacić za urządzenie, jest tak wysoka. W oficjalnej dystrybucji najtańsza wersja kosztuje aż 5699 złotych. Jeśli zdecydujemy się na taki wydatek, to powinniśmy odpowiednio chronić telefon przed uszkodzeniami. Sprawdźmy, jakie powinny być cechy idealnego case’a do iPhone’a 13 Pro Max!Solidne etui do iPhone 13 Pro Max - czym powinno się charakteryzować?

Świetny smartfon potrzebuje świetnej ochrony!

Głównym zadaniem pokrowca na iPhone 13 Pro Max jest ochrona urządzenia przed uszkodzeniami. Jeśli rozbijemy smartfon tej klasy, to jego naprawa będzie bardzo droga. O wiele droższa, niż nawet najdroższy case dostępny na rynku. Zazwyczaj kwota zakupu takiego akcesorium zamyka się w kilkudziesięciu złotych. Jeśli do tego zakupimy jeszcze szkło hartowane, to wydamy mniej więcej sto złotych. To nieporównywalnie niższa kwota, niż koszt naprawy ekranu urządzenia, który może uszczuplić nasze konto w banku nawet o kilka tysięcy złotych. Jeśli poszukujemy najwyższej jakości case’a, to polecane przez społeczność etui do iPhone’a 13 Pro Max można kupić w sklepie internetowym 3mk.pl: https://sklep.3mk.pl/apple/iphone13promax/etui.

Jakie etui dla iPhone’a 13 Pro Max? Przede wszystkim powinno być wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Najlepiej antypoślizgowych. Często zdarza się, że smartfon może się nam wyślizgnąć z dłoni w najmniej oczekiwanym momencie, prawda?

Etui dla iPhone'a 13 Pro Max

Jakie zabezpieczenie do iPhone’a 13 Pro Max wybrać? Dobrze zaprojektowany case powinien chronić też ekran: zarówno przed upadkami na płaskie powierzchnie (na przykład na podłogę), jak i — w podobny sposób — chronić wyspę aparatów przed nieopatrznym zarysowaniem obiektywów przy odkładaniu urządzenia „pleckami” do dołu.

Profesjonalne etui dla iPhone’a 13 Pro Max z pewnością będzie także wzmocnione w narożnikach. Znajdująca się tam guma o zwiększonej grubości dobrze chroni smartfon w razie upadku na boczną ramkę. W chwili uderzenia telefonu o podłoże wibracje, które mają negatywny wpływ na elektronikę, są odpowiednio tłumione.

Etui to świetny sposób na wyrażenie siebie!

Etui to nie tylko solidna konstrukcja pozwalająca użytkownikowi na ochronę smartfona przed niespodziewanymi upadkami. To także świetny sposób na nadanie urządzeniu bardziej ekskluzywnego charakteru, bądź na wyrażenie swoich zainteresowań, pasji. Wystarczy, że wybierzemy etui z nadrukiem.

W ten sam sposób możemy też szybko zmienić kolor naszego iPhone’a 13 Pro Max. Jeśli jednak nie chcemy ingerować w kolorystykę urządzenia, możemy też zdecydować się na przeźroczysty case dla naszego urządzenia z logo nadgryzionego jabłka.

Podsumowując…

Solidna obudowa do iPhone’a 13 Pro Max to inwestycja, na której zdecydowanie nie opłaca się oszczędzać. Jeśli wybierzemy produkt renomowanej, polecanej przez społeczność firmy, to taki case nie dość, że będzie świetnie wyglądać, to znacznie zwiększy wytrzymałość urządzenia.

Wybierając case dla iPhone’a 13 Pro Max, warto dokładnie sprawdzić, z jakiego tworzywa jest ono wykonane. Duże znaczenie ma też faktura akcesorium oraz to, czy obudowa będzie chronić też ekran i obiektywy naszego urządzenia.

Powiązane artykuły