iPhone

iPhone

Listy nawigacyjne

Kategoria

Apple ogłasza darmową naprawę iPhone’a 12. Zgłoś się, jeśli masz ten problem

Za pomocą Chrisfugiel

Masz iPhone 12 lub 12 Pro, ale nie wszystko działa w nim jak należy? Skorzystaj z darmowego programu naprawczego od Apple! Jak to zrobić?Apple ogłasza darmową naprawę iPhone’a 12. Zgłoś się, jeśli masz ten problem

Od premiery iPhone’ów z serii 12 minął już ponad rok – w tym czasie niektórzy użytkownicy zauważyli w swoich smartfonach problemy z głośnikami – chodzi o poważną wadę, powodującą problem z emitowaniem jakiegokolwiek dźwięku.

Okazuje się, że niewielka część smartfonów dotknięta jest usterką tego elementu. Apple nie chowa głowy w piasek i ogłasza właśnie darmowy program naprawczy, dedykowany posiadaczom tych dwóch modeli iPhone’ów. Producent pokryje wszelkie koszty naprawy Twojego smartfona.

Napraw iPhone 12 za darmo

Uszkodzenia dotyczą iPhone’ów wyprodukowanych między październikiem 2020 a kwietniem bieżącego roku. Jeśli Twój iPhone 12 również cierpi z powodu podobnej usterki, możesz udać się już do serwisu na bezpłatną naprawę (problem nie dotyczy iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 Pro Max).

fot. Apple

Z programu serwisowego skorzystamy na całym świecie – na oddanie iPhone’a do naprawy czas mamy przez dwa lata od jego zakupu, a przed serwisem konieczne jest wykonanie kopii zapasowej danych. Niestety, jest pewien haczyk:

Jeśli Twój iPhone 12 lub iPhone 12 Pro ma jakiekolwiek uszkodzenia, które utrudniają wykonanie naprawy, takie jak pęknięty ekran, problem ten będzie musiał zostać rozwiązany przed usługą. W niektórych przypadkach może wystąpić koszt związany z dodatkową naprawą.

– czytamy w oświadczeniu Apple.

Może się więc okazać, że zamiast darmowego serwisu dostaniesz spory rachunek za naprawę innych uszkodzeń, albo ze skorzystania z programu nici. Warto mieć to na uwadze.

Aplikacja nie działa? Potrząśnij smartfonem ze wściekłości!

09

Nov/2022