Loading...

Apple ogłasza darmową naprawę iPhone’a 12. Zgłoś się, jeśli masz ten problem

Apple ogłasza darmową naprawę iPhone’a 12. Zgłoś się, jeśli masz ten problem

Masz iPhone 12 lub 12 Pro, ale nie wszystko działa w nim jak należy? Skorzystaj z darmowego programu naprawczego od Apple! Jak to zrobić?Apple ogłasza darmową naprawę iPhone’a 12. Zgłoś się, jeśli masz ten problem

Od premiery iPhone’ów z serii 12 minął już ponad rok – w tym czasie niektórzy użytkownicy zauważyli w swoich smartfonach problemy z głośnikami – chodzi o poważną wadę, powodującą problem z emitowaniem jakiegokolwiek dźwięku.

Okazuje się, że niewielka część smartfonów dotknięta jest usterką tego elementu. Apple nie chowa głowy w piasek i ogłasza właśnie darmowy program naprawczy, dedykowany posiadaczom tych dwóch modeli iPhone’ów. Producent pokryje wszelkie koszty naprawy Twojego smartfona.

Napraw iPhone 12 za darmo

Uszkodzenia dotyczą iPhone’ów wyprodukowanych między październikiem 2020 a kwietniem bieżącego roku. Jeśli Twój iPhone 12 również cierpi z powodu podobnej usterki, możesz udać się już do serwisu na bezpłatną naprawę (problem nie dotyczy iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 Pro Max).

fot. Apple

Z programu serwisowego skorzystamy na całym świecie – na oddanie iPhone’a do naprawy czas mamy przez dwa lata od jego zakupu, a przed serwisem konieczne jest wykonanie kopii zapasowej danych. Niestety, jest pewien haczyk:

Jeśli Twój iPhone 12 lub iPhone 12 Pro ma jakiekolwiek uszkodzenia, które utrudniają wykonanie naprawy, takie jak pęknięty ekran, problem ten będzie musiał zostać rozwiązany przed usługą. W niektórych przypadkach może wystąpić koszt związany z dodatkową naprawą.

– czytamy w oświadczeniu Apple.

Może się więc okazać, że zamiast darmowego serwisu dostaniesz spory rachunek za naprawę innych uszkodzeń, albo ze skorzystania z programu nici. Warto mieć to na uwadze.

Aplikacja nie działa? Potrząśnij smartfonem ze wściekłości!

Powiązane artykuły