Loading...

Apple szykuje "rewolucję" dla iPhone 13. Będzie z czego żartować

Apple szykuje "rewolucję" dla iPhone 13. Będzie z czego żartować

iPhone 13 nareszcie z always-on display?

Według najnowszych przecieków podanych przez EverythingApplePro, jedną z nowości które zmierzają do iPhone 13 jest wsparcie dla trybu always-on display — doskonale znanego z całej palety urządzeń konkurencji. Wyświetlanie informacji na ekranie to — z jednej strony — nic rewolucyjnego. Z drugiej jednak, u Apple od lat takowego się nie doczekaliśmy, przynajmniej w smartfonach, bo z technologii tej gigant z Cupertino korzysta od wielu miesięcy w swoich zegarkach. Według dotychczasowych przecieków, użytkownicy nie otrzymają żadnych wielkich opcji dostosowywania wyglądu treści które będą się w tej formie pojawiać i najbliżej mu będzie do stonowanego ekranu blokady, z widocznym poziomem naładowania oraz baterii. Gdy zaś otrzymamy powiadomienie — będzie ono także widoczne, a wszystko to bez całkowitego rozświetlania urządzenia. Nie ukrywam jednak. że znacznie bardziej od always-on display cieszą mnie kolejne plotki dotyczące odświeżania 120 hz, które rzekomo miałoby trafić do nadchodzącego modelu smartfona. I tak, tutaj również spodziewam się wielkiego szału na konferencji i opowiadaniu, jak to zmieni życie. No faktycznie — z perspektywy lwiej części użytkowników "szybsze działanie" zapewnione przez odświeżanie ekranu będzie znacznie bardziej wartościowe, niż jeszcze szybszy procesor.

To cię zainteresuje Zlokalizuj telefon zawsze i wszędzie - radzimy, jak to zrobićMacBook Pro w 2021 ma wrócić do starych, sprawdzonych rozwiązań

iPhone 13 ma też zmienić fakturę obudowy. Smartfon już nie wyślizgnie nam się z rąk?

Drugą z nowości którą miałby zaproponować iPhone 13 jest nowa obudowa. Smartfony Apple miałyby być matowe, z fakturą obudowy, która zapewni ich pewniejszy chwyt. Na tę chwilę nie wiadomo, czy dotyczy to wszystkich modeli — bo plotki dotyczą przede wszystkim modeli Pro Max, ale kto wie. Może okaże się to opcją, która trafi do wszystkich — nie tylko do najdroższych w rodzinie urządzeń. Tak się jednak składa, że to właśnie te największe modele najbardziej potrzebują takich rozwiązań, bo to żadna tajemnica że im większy smartfon, tym trudniej utrzymać go w jednej dłoni.

Apple szykuje

Jak to zwykle bywa na wiele miesięcy przed premierą nowego iPhone'a — plotek zacznie pojawiać się coraz więcej. Nie wierzę w to, że wszystkie znajdą odzwierciedlenie w faktycznym produkcie, ale im bliżej premiery, tym więcej trafionych przecieków można się spodziewać. No ale nie ukrywam, że ekran z odświeżaniem 120 hz byłby kuszącym argumentem, by przesiąść się z wysłużonego iPhone X ;-).

Powiązane artykuły