Loading...

Zbita szybka w iPhone 11? Wymień ekran na oryginalny z programowaniem i kalibracją w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Także wysyłkowo. - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

Zbita szybka w iPhone 11? Wymień ekran na oryginalny z programowaniem i kalibracją w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Także wysyłkowo. - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

 Zbita szybka w iPhone 11? Wymiana ekranu w iPhone 11. Oryginalny ekran z LCD Retina Liquid, który montowany jest w iPhonie 11, to gwarancja doskonałej jakości obrazu, idealnego odwzorowania barw oraz nieskazitelna praca warstwy dotykowej. Tylko oryginalny ekran Apple LCD Retina Liquid Display zapewnia możliwość zaprogramowania oraz skalibrowania ekranu, co pozwala zachować pełną funkcjonalność urządzenia, włącznie z funkcją TrueTone, czyli dopasowywaniem temperatury barwowej obrazu do otoczenia czy ALS, czyli funkcji automatycznego dostrajania poziomu jasności do otoczenia. Bez programowania i kalibracji Twój telefon tę funkcjonalność straci. Dlatego wymień ekran w iPhone 11 w APPLEMOBILE.PL, a nie stracisz tych funkcji i zachowasz funkcjonalność urządzenia.Zbita szybka w iPhone 11? Wymień ekran na oryginalny z programowaniem i kalibracją w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Także wysyłkowo. - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

APPLEMOBILE.PL jest jedynym serwisem autoryzowanym przez MyApple w Szczecinie, który wykonuje pogwarancyjne naprawy w produktach Apple, zachowując jakość i funkcjonalność urządzenia. Nasza firma zajmuje się produktami z nadgryzionym jabłkiem od 2009 roku. Nasze doświadczenie i kompetencje techników pozwala zaoferować serwis Apple na najwyższym poziomie, gdzie nie stosuje się tanich chińskich zamienników, a na naprawę udziela długiej chroniącej Klientów gwarancji. Korzystamy z oryginalnych komponentów Apple, co gwarantuje Klientom pełną funkcjonalność urządzeń, pomimo wystąpienia usterki i jej naprawy.

Oryginalny ekran w iPhone 11

Autoryzowane serwisy pogwarancyjne MyApple to zrzeszenie najbardziej kompetentnych punktów serwisowych Apple w Polsce. APPLEMOBILE.PL jako członek MyApple, dysponuje dostępem do oryginalnych elementów zamiennych Apple. Dzięki czemu możemy zapewnić naprawę urządzenia na najwyższym poziomie.

Nie korzystamy z chińskich zamienników ekranów. Dlatego też instalując ekran w naszym serwisie masz pewność, że po wymianie ekranu telefon będzie działał i pracował jak na elemencie zainstalowanym fabrycznie. Parametry obrazu będą takie same.

Obejmuje to intuicyjną w obsłudze i responsywną funkcję Multi-Touch, dużą jasność, wierne odwzorowanie barw, balans bieli i wydajność w przypadku funkcji typu True Tone, Night Shift i Haptic Touch, które wyróżniają oryginalne ekrany Retina od ich tanich kopii stosowanych przez konkurencyjne serwisy gsm.

Kalibracja i programowanie pod indywidualne urządzenie iPhone 11

Wraz z pojawieniem się iOS 11, Apple wprowadziło nowe zabezpieczenie w częściach zamiennych. Dzięki niemu, możesz w prosty sposób odróżnić tani chiński zamiennik, od ekranu oryginalnego Apple Retina Liquid Display®.

Tylko oryginalny wyświetlacza Apple można poddać programowaniu i kalibracji pod indywidualne urządzenie iPhone. Zastosowanie zamiennika ekranu lub też zastosowanie oryginału, choćby przełożonego z innego urządzenia, ale brak jego kalibracji i programowania skutkuje dezaktywacją funkcji TrueTone oraz ALS w telefonie. Bezpowrotnie.

Dlatego tak ważne jest wykonanie kalibracji po wymianie ekranu w Twoim urządzeniu. W innym wypadku funkcjonalność ekranu będzie niekompletna, a obraz pozbawiony funkcji automatycznego rozjaśniania i ściemniania, jak również dopasowywania temperatury barwowej to tego, co dzieję się wokół Ciebie. Programowanie odpowiada także za prawidłową pracę sterownika dotyku. Niejednokrotnie zamienniki ekranu, których nie można programować wraz z kolejną aktualizacją iOS przestawały pracować. Dzięki programowaniu zapewniasz sobie prawidłową pracę ekranu, także po wykonaniu aktualizacji oprogramowania telefonu w przyszłości.

Zbitka szybka ekran w iPhone 11 – napraw w 30 minut w APPLEMOBILE.PL

Niezależnie od tego czy uszkodzoną masz wyłącznie tylko szybkę ekranu czy też wylany ekran LCD, konieczna jest wymiana całego modułu ekranu, fabrycznie zmontowanego i przygotowanego do instalacji. Tylko fabrycznie zmontowany, oryginalny ekran gwarantuje Ci prawidłowe spasowanie, prawidłową pracę i jakość telefonu Apple.

Wymiana ekranu w iPhone 11 w serwisie APPLEMOBILE.PLtrwa około 30 minut. W tym czasie Twoje urządzenie przejdzie wstępne oględziny pozwalające określić możliwość osadzenia nowego modułu ekranu w korpusie, jak również sprawdzić stan elementów wewnętrznych, gdyż bardzo często przy uszkodzeniu mechanicznym – upadku czy uderzeniu, dochodzi również do uszkodzeń wewnętrznych.

Następnie z ekranu za pomocą programatora odczytany zostanie Twój indywidualny, zaszyfrowany klucz uwierzytelniający, odpowiedzialny za sparowanie ekranu z płytą główną, dzięki czemu możliwe będzie sparowanie nowego, już wymienionego ekranu tak, aby zapewnić Ci jego pełną funkcjonalność.

Kolejnym krokiem jest zapisanie Twojego indywidualnego klucza uwierzytelniającego do nowego wyświetlacza dla iPhone 11. Po zapisaniu klucza można rozpocząć instalację elementu. Całość usługi wykonujemy od ręki, w około 30 minut od momentu dostarczenia urządzenia do serwisu.

Nie kasujemy nic z pamięci urządzenia

Jednym z najczęściej padających pytań podczas kontaktu Klientów z nami jest to, czy podczas realizacji naprawy będziemy kasować pamięć urządzenia. Odpowiadamy – NIE, nie będziemy nic kasować z pamięci urządzenia.

Oznacza to, że przynosząc telefon do serwisu APPLEMOBILE.PL, nie będziesz musiał martwić się o to, że utracisz jakiekolwiek dane ze swojego telefonu, w tym zdjęcia, kontakty, wiadomości czy aplikacje. Serwis nie instaluje całego systemu po instalacji, a jedynie programuje sam wyświetlacz, co nie wymaga kasowania niczego z wewnętrznej pamięci telefonu.

Gwarancja na wykonaną naprawę w iPhone 11

Tak samo, jak w przypadku każdej innej naprawy wykonanej w APPLEMOBILE.PL, tak również w przypadku wymiany ekranu w iPhone 11 udzielamy pisemnej gwarancji na zainstalowany element w naszym serwisie.

Oznacza to, że po wymianie ekranu, bierzemy pełną odpowiedzialność za jego prawidłową pracę. W przypadku ewentualnych wad ukrytych, jesteśmy zobowiązani do dostarczenia nieodpłatnie nowego ekranu, który również w ramach tej gwarancji zainstalujemy bezpłatnie. Gwarancja zabezpiecza naszych Klientów na wypadek wad ukrytych elementów. Nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Pełne warunki odpowiedzialności serwisu znajdziesz w naszym regulaminie.

Ekrany w iPhone 11 i nowszych posiadają zabezpieczenie przed wymiana poza serwisem producenta.

Podobnie, jak w przypadku baterii, które zostały wyposażone w chip uwierzytelniający Texas Instruments bq27546-G1 o czym informowaliśmy w maju, również ekrany w każdym iPhonie od modelu 11 wzwyż posiadają chipy weryfikujący czy naprawa została wykonana przez serwis producenta. Niestety, ale serwisy pogwarancyjne na obecnym etapie nie otrzymały jeszcze urządzenia uwierzytelniającego, choć program wsparcia niezależnych serwisów przez Apple jest sukcesywnie poszerzany, jednak jeszcze nie w Polsce.

Na obecnym etapie nie ma jednak możliwości zapewnienia weryfikacji ekranu przez serwer GSX Apple, co też oznacza, że po wymianie ekranu pogwarancyjnie, należy się liczyć z brakiem możliwości weryfikacji oryginalności ekranu przez urządzenie.

Stosowna informacja na ten temat będzie się wyświetlała w formie powiadomienia na Twoim ekranie przez pierwsze 4 dni od wymiany. Następnie przez następne 15 dni komunikat będzie dostępny do sprawdzenia w Ustawieniach urządzenia. Po tym czasie, zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Apple, informacja o tym, że weryfikacja nie doszła do skutku będzie wyświetlana wyłącznie w sekcji To Urządzenia w informacjach dostępnych w menu. Powiadomienie będzie wyglądało jak na poniższym zdjęciu.

Co najważniejsze, brak weryfikacji nie wpływa w żaden sposób na jego funkcjonalność, co również podkreśla producent na swojej stronie internetowej. Najważniejsze, aby ekran był oryginalny, zaprogramowany i skalibrowany. Tylko wtedy zapewni urządzeniu pełną funkcjonalność i jakość obrazu ekranu Apple Retina.

Gdzie wymienić i naprawić ekran w iPhone 11 w Szczecinie?

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 20 minut!

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Wysyłkowa naprawa iPhone 11 ze zbitą szybką

Od początku naszej działalności oferujemy usługę wysyłkowej naprawy produktów Apple door-to-door. Wystarczy wypełnić > formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej na naszej stronie , wypełnić wszystkie pola zgodnie z prawdą, zapisać, a na ekranie pojawi się możliwość zamówienia kuriera, który przyjedzie i zabierze uszkodzony telefon, a następnie zwróci go pod wskazany adres. Płatność odbywa się za pobraniem u kuriera.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

– Czy po naprawie mój telefon będzie działał tak jak przed wymianą?

Oczywiście. Nie tracisz żadnej funkcji urządzenia po wymianie ekranu na oryginalny w naszym serwisie. Jedyne, co może Cię zaskoczyć, to wspomniana w artykule informacja o nowym sposobie zabezpieczenia urządzeń Apple przed ingerencją poza serwisem producenta. Nie ma jednak ona żadnego wpływu na działanie czy jakość działania telefonu.

– Czy nowy ekran będzie działał jak przed wymianą?

Oczywiście. Instalujemy ekran z oryginalnym LCD Apple Retina Liquid, który programujemy i kalibrujemy pod indywidualne urządzenie. Dzięki czemu zachowujesz pełną funkcjonalność ekranu, w tym funkcje TrueTone oraz ALS.

– Czy po wymianie ekranu moje urządzenie będzie w dalszym ciągu wodoodporne?

Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług serwisowych w produktach Apple, mimo to nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za szczelność urządzenia, podobnie jak w przypadku Apple, który w chwili dostania się cieszy do środka, również nie uznaje tego jako usterki pozwalającej na reklamowanie urządzenia. Biorąc pod uwagę, że naprawiamy niemal każdego dnia dziesiątki urządzeń teoretycznie szczelnych z certyfikatem IP68, także urządzeń iPhone 11 Pro, o czym może poczytać w naszym artykule o Naprawa iPhone po zalaniu, nie możemy zagwarantować szczelności.

– Czy po wymianie ekranu nadal będę miał gwarancję?

Na każdą naprawę wykonaną w serwisie APPLEMOBILE.PL udzielamy 6 miesięcznej gwarancji, której warunki opisane zostały w regulaminie. Jednak usługa wymiany ekranu jest usługą pogwarancyjną, a usterka w postaci rozbitego czy wylanego ekranu, efektem nieprawidłowego użytkowania urządzenia, niezgodnego z warunkami producenta. W związku z tym po wymianie ekranu otrzymasz 6 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę, jednak gwarancja producenta na całe urządzenie pozostanie wygaszona.

Zbita szybka w iPhone 11? Wymień ekran na oryginalny z programowaniem i kalibracją w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Także wysyłkowo.

4.9/5 - (59 votes)

Powiązane artykuły