Loading...

iOS 12 jest gotowy do pobrania dla każdego, kto ma iPhone'a 5s lub nowszego

iOS 12 jest gotowy do pobrania dla każdego, kto ma iPhone'a 5s lub nowszego

Już w najbliższy piątek pierwsi szczęśliwcy będą mogli cieszyć się z posiadania nowego iPhone'a Xs lub Xs Max. Zanim to nastąpi, użytkownicy nieco starszych iPhone'ów i innych mobilnych urządzeń Apple'a mogą poprawić ich działanie instalując najnowszą wersję systemu operacyjnego iOS 12.

W najnowszej wersji systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple skupił się przede wszystkim na poprawie wydajności, robiąc sobie przerwę od wprowadzania zupełnie nowych funkcji. Nowości oczywiście też są, ale nie są one szczególnie widoczne. Aby pobrać i zainstalować najnowszą wersję oprogramowania, wystarczy przejść do opcji Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania i postępować zgodnie z zawartymi tam instrukcjami. Można też podłączyć urządzenie mobilne do komputera i pobrać nowe oprogramowanie przy użyciu programu iTunes.

iOS 12 dostępny jest dla następujących urządzeń Apple'a:

iOS 12 jest gotowy do pobrania dla każdego, kto ma iPhone'a 5s lub nowszego

Nowości w iOS 12 - co na temat systemu mówi Apple

Wydajność:

FaceTime:

Wiadomości:

Czas przed ekranem:

Powiadomienia:

Nie przeszkadzać:

Rozszerzona rzeczywistość:

Zdjęcia:

Aparat:

Prywatność i bezpieczeństwo:

Uaktualnienia apek:

Inne ulepszenia:

Zobacz: Apple prezentuje nowe iPhone'y: XS, XS Max oraz XRZobacz: Nowe iPhone'y przetestowane w Geekbench. WIemy już ile mają pamięci RAMZobacz: Huawei naśmiewa się z nowych iPhone'ów. Trzeba przyznać, że mają rację

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło tekstu: Apple

Tagi:aktualizacjaios 12apple

Powiązane artykuły