iPhone

iPhone

Kategoria

iOS 15.2 to także historia naprawy iPhone’a. Jak sprawdzić?

Za pomocą Chrisfugiel

Apple iOSUdostępnij TweetnijiOS 15.2 to także historia naprawy iPhone’a. Jak sprawdzić?

iOS 15.2 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów. Wprowadza ona ciekawą nowość, którą jest historia naprawy. W ten sposób użytkownicy mogą zobaczyć, czy wymieniony ekran, aparat fotograficzny lub bateria są oryginalne. Aktualizacja iOS 15.2 wkrótce zostanie udostępniona przez Apple dla wszystkich.

Marcelina Poznańska465 odsłon 0 komentarzyaparat, Apple, bateria, ekran, historia części, historia naprawy, iOS, iOS 15.2, iPhone, jak sprawdzić, naprawa, serwisowanie

iOS 15.2 zostało udostępnione przez Apple w tym tygodniu w wersji RC. Aktualizacja wprowadza wiele nowości i poprawek. Nie wszystkie z nich zostały jednak wymienione w oficjalnym wykazie zmian. Jedną z takich jest historia naprawy, której doszukano się w oprogramowaniu i bazie artkułów firmy. W ten sposób użytkownicy telefonów będą mogli sprawdzić oryginalność wymienionych części.

Historia naprawy z iOS 15.2 z różnymi informacjami w zależności od iPhone’a

Wraz z iOS 15.2 właściciele iPhone’ów będą mogli sprawdzić, czy bateria, ekran lub aparat fotograficzny po wymianie są z oryginalnych części. Informacje na ten temat wyświetlane są w sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Historia części i serwisowania. W zależności od modelu telefonu znajdziemy tu:

Aktualizacja iOS 15.2 nie została jeszcze udostępniona dla wszystkich użytkowników. Nastąpi to na dniach. Pewnie w najbliższy poniedziałek. Wtedy Apple udostępni także iPadOS i tvOS 15.2, watchOS 8.3 oraz macOS 12.1 Monterey.

Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Macrumors

01

Apr/2022