Loading...

iOS 15 pozwala umieścić wiele kopii tej samej aplikacji

iOS 15 pozwala umieścić wiele kopii tej samej aplikacji

Może to po prostu wyglądać jak zabawny błąd, ale w rzeczywistości jest to zamierzone działanie. Powodem, dla którego Apple pozwala teraz zorganizować wiele kopii tej samej aplikacji jest najnowsza funkcja iOS 15 - Focus.iOS 15 pozwala umieścić wiele kopii tej samej aplikacji

Z Focus, użytkownicy mogą wyłączyć strony ekranu głównego w zależności od tego, który "tryb skupienia" jest aktualnie włączony. Tak więc, można ustawić różne tryby dla pracy i relaksu. Na przykład, w trybie dla pracy możesz ukryć strony, na których znajdują się wszystkie aplikacje społecznościowe lub gry, aby nie rozpraszać swojej uwagi. Pamiętając o tym, możesz chcieć, aby aplikacje były dostępne w wielu kontekstach. Oznacza to, że chcesz mieć te same ikony aplikacji dostępne na wielu stronach.

Zobacz również:

I have successfully used iOS 15 to focus on what I do the most. pic.twitter.com/UNr47w53yP

— Benjamin Mayo (@bzamayo) June 8, 2021

Jak to zrobić? Aby utworzyć kopię aplikacji, musisz użyć metody przeciągnij i upuść.

Jednym ze sposobów na to jest Biblioteka aplikacji. Mając aplikację już umieszczoną na ekranie głównym, przejdź do Biblioteki aplikacji, znajdź tę samą aplikację, naciśnij na nią i przytrzymaj. Następnie można ją umieścić na ekranie głównym, a istniejąca już ikona nie zostanie usunięta.

iOS 15 umożliwia także przeciąganie i upuszczanie aplikacji w wyszukiwarce Spotlight. Możesz więc pominąć Bibliotekę aplikacji i bezpośrednio wyszukać aplikację, a następnie przeciągnąć ją ze Spotlight i umieścić tam, gdzie chcesz.

Proces przeciągania i upuszczania można powtarzać tyle razy, ile się chce, aby uzyskać nieograniczoną liczbę kopii tej samej ikony aplikacji, którą można umieścić na różnych ekranach głównych, a nawet wielokrotnie na tym samym ekranie głównym.

iOS 15 jest obecnie w fazie beta dla deweloperów i będzie dostępny dla wszystkich klientów jesienią. Jeśli nie chcesz czekać, skorzystaj z naszego poradnika instalacji iOS 15/iPadOS 15.

Aktualne ceny w sklepachiPhone 12 mini MGE03PM/A Smartfon APPLE3 138 złApple iPhone Xr, 128GB, (PRODUCT)RED3 229 złAPPLE IPHONE XR DUAL SIM 3/128GB WHITE3 236 złSmartfon APPLE iPhone 12 128GB 5G 6.1" Biały MGJC3PM/A3 849 złSmartfon APPLE iPhone 12 128GB 5G 6.1" Biały MGJC3PM/A3 850 złApple iPhone 11 Pro Max 512GB Silber (Generalüberholt)~4 280 złApple iPhone 11 Pro Max, 256 GB6 488 złApple iPhone Leather Wallet with MagSafe - Arizona99 999 zł

Źródło: 9to5mac

Powiązane artykuły