iPhone

iPhone

Kategoria

System iOS 15 dostępny

Za pomocą Chrisfugiel

Po kilku miesiącach testów Apple udostępniło oficjalną wersję systemu operacyjnego iOS 15. Przed zainstalowaniem aktualizacji, zalecamy wykonanie kopii zapasowej.System iOS 15 dostępny

Aktualizacja:

Aktualizację do iOS 15 można pobrać oraz zainstalować bezpośrednio z poziomu urządzenia. W tym celu należy udać się do Ustawień telefonu, wejść w Ogólne oraz w Uaktualnienia. Na koniec trzeba wcisnąć Pobierz i instaluj. Drugim sposobem jest podłączenie urządzenia do komputera, uruchomienie Findera, wybranie z listy iPhone'a, a następnie kliknięcie w Ogólne, wybranie Sprawdź uaktualnienia oraz zaakceptowanie.

Lista kompatybilnych sprzętów z iOS 15:

iOS 15 wprowadza ulepszenia audio i wideo w FaceTime, w tym dźwięk przestrzenny i tryb Portret. Funkcja Udostępnione Tobie pozwala wyświetlać artykuły, zdjęcia i inne udostępnione treści z Twoich rozmów w Wiadomościach w analogicznych aplikacjach. Tryby skupienia pozwolą zredukować czynniki rozpraszające, filtrując powiadomienia na podstawie aktualnie wykonywanej czynności. Powiadomienia zostały przeprojektowane, a nowe podsumowanie powiadomień zawiera zbiór powiadomień, dzięki czemu możesz nadrobić zaległości. Mapy zapewniają piękny, od nowa zaprojektowany wygląd z nowym trójwymiarowym wyglądem miejskim i trasami przejścia w rozszerzonej rzeczywistości. Funkcja Tekst na żywo wykorzystuje wbudowany mechanizm uczenia maszynowego do rozpoznawania tekstu na zdjęciach w całym systemie oraz w Internecie. Nowe narzędzia prywatności w Siri, Mail i nie tylko zapewniają przejrzystość i większą kontrolę nad swoimi danymi.

FaceTime:

Wiadomości oraz Memoji:

Tryby skupienia:

Powiadomienia:

Mapy:

Safari:**

Portfel:

Tekst na żywo:

Spotlight:

Zdjęcia:

Zdrowie:

Pogoda:

Siri:

Prywatność:

iCloud+:

Dostępność:

Ta wersja zawiera również inne funkcje i ulepszenia:

19

Apr/2022