Samsung

Samsung

Kategoria

Poleć komuś Galaxy S21 5G, a zyskasz nawet 500 zł. Rusza nowa akcja Samsunga

Za pomocą Chrisfugiel

Samsung wystartował z nową akcją w swoim programie poleceń. Biorąc w niej udział, można otrzymać nawet 500 zł premii. Co trzeba zrobić? Polecić smartfon z serii Galaxy S21 5G. Dodatkowo ci, którzy skorzystają z polecenia, otrzymają 400 zł zniżki na zakup urządzenia.

W nowej odsłonie akcji Samsunga polecając telefon z serii Galaxy S21 5G swoim bliskim lub znajomym, można otrzymać 100 zł premii. Zostanie ona przyznana za skuteczne, zakończone zakupem polecenie. Takich poleceń można dokonać maksymalnie 5, więc teoretycznie jest szansa na zdobycie nawet 500 zł.

W praktyce taki wyczyn może okazać się trudny do realizacji, ale na tym nie koniec. Dodatkowo osoby, które skorzystają z polecenia i zdecydują się na zakup, zyskują 400 zł zniżki na zakup smartfonu z serii Galaxy S21 5G.

Poleć komuś Galaxy S21 5G, a zyskasz nawet 500 zł. Rusza nowa akcja Samsunga

Aby wziąć udział w programie, wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members i postępować zgodnie z instrukcjami. Promocja potrwa do 23 maja 2021 w wybranych sklepach online.

Promocją objęte są telefony Samsung Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G, a także Galaxy S21 Ultra 5G, w różnych wersjach kolorystycznych.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 5G – mały jest najlepszy? Przetestowaliśmy podstawowy wariant flagowca

Jak skorzystać z programu poleceń i zyskać premię?

Za każde polecenie zakończone zakupem (maksymalnie 5) osoba polecająca otrzyma premię – przelewem na numer konta bankowego. Trzeba więc pamiętać, aby wypełnić także swój formularz rejestracyjny. Spryciarzy należy też ostrzec – nie można skorzystać z własnego linku polecającego.

Więcej informacji o szczegółach i warunkach programu można znaleźć na stronie: www.polecaj.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 Plus - czy warto wydać ponad 4000 zł?Zobacz: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - flagowy telefon o ogromnych możliwościach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło tekstu: Samsung

Tagi:samsungsamsung galaxy s21 ultrasamsung galaxy s21+samsung galaxy s21 5gsamsung galaxy s21+ 5gsamsung galaxy s21 ultra 5g

19

Apr/2022