Loading...

iPhone 13 – co oferuje nowy najpopularniejszy telefon na świecie?

iPhone 13 – co oferuje nowy najpopularniejszy telefon na świecie?

ANGELIKA BOROWSKA• 3 miesiące temu

Artykuł sponsorowany RTV Euro AGD

Nadszedł dzień premiery nowego iPhone'a 13. Użytkownicy i fani smartfonów firmy Apple z utęsknieniem czekali na ten moment, zacierając ręce, żeby dokonać pierwszych zakupów w przedsprzedaży. Nieustannie jednak pojawiają się pytania o możliwości i osiągi tego telefonu, a także jaka jest ostateczna cena poszczególnych jego wersji. Nie czekaj dłużej i już teraz dowiedz się o nim wszystkiego, co najważniejsze!

  1. iPhone 13 – premiera i przedsprzedaż.
  2. iPhone 13 Pro Max, Pro, Mini i klasyczny.
  3. Specyfikacja nowoczesnych smartfonów iPhone 13.
  4. Innowacyjne rozwiązania od firmy Apple.
  5. Pewny i sprawdzony wybór iPhone'ów.

Premier kolejnych nowych iPhone'ów wygląda cały świat, oczekując od producenta przełomowych rozwiązań w smartfonach. Trudno się temu dziwić, gdyż firma Apple poniekąd przyzwyczaiła nas do tego typu działania od momentu pojawienia się ich pierwszego telefonu (tzw. iPhone'a 2G). Teraz, 14 lat później, na rynek weszła już 13. seria zdecydowanie najpopularniejszych smartfonów, które zrewolucjonizowały rynek. Czym dokładnie charakteryzuje się iPhone 13? Czy rzeczywiście będzie to urządzenie wyprzedzające swoje czasy? Odpowiedzi okazuję się być bardzo obiecujące…

iPhone 13 – premiera i przedsprzedaż

Według wszelkiego prawdopodobieństwa, każdy prawdziwy fan sprzętu marki Apple zdecyduje się na zakup nowego iPhone'a 13 w jednej z jego 4 dostępnych wersji. Ich przedsprzedaż rozpocznie się już 17 września, a oficjalna premiera iPhone 13 nastąpi kilka dni później – 24 września. Jak się można było spodziewać, dostępne będą w zróżnicowanej kolorystyce, ale i parametrach, spośród których wybierzemy idealne dla siebie urządzenie. Naturalnie poszczególne wersje będą różniły się między sobą cenowo (na co wpływ ma także pojemność dysku) – najbardziej rozbudowany smartfon osiągnie cenę nawet przeszło 8000 złotych. Dlatego też pamiętajmy, że nowy iphone 13 w RTV Euro AGD dostępny będzie w najkorzystniejszych ofertach.

iPhone 13 Pro Max, Pro, Mini i klasyczny

Do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, iPhone 13 pojawi się w 4 wersjach – klasycznej, Mini, Pro oraz Pro Max. Między innymi różnią się one między sobą rozmiarem (klasyczny: 6,1 cala, Mini: 5,4 cala, Pro: 6,1 cala i Pro Max: 6,7 cala), ilością i jakością aparatów, ale i pozostałymi specyfikacjami. Warianty konfiguracyjne poszczególnych modeli przedstawiają się następująco:

Specyfikacja nowoczesnych smartfonów iPhone 13

iPhone 13 – co oferuje nowy najpopularniejszy telefon na świecie?

Już kilka miesięcy przed premierą wiele renomowanych i dobrze poinformowanych portali określało (w tym MacRumors) iPhone 13 jako telefon przełomowy i wyjątkowy. Patrząc na ich specyfikacje, trudno się z tym nie zgodzić. Oczywiście smartfony te są wyposażone w technologię 5G, wspieraną przez łączność satelitarną (co pozwala na wykonywanie połączeń, nawet znajdując się poza zasięgiem). Co więcej, według najnowszego raportu, ich aparaty posiadają ultraszerokokątny obiektyw, jakość nagrywania filmów do 4K (z częstotliwością 60 klatek na sekundę), a modele Pro oraz Pro Max wyposażono w teleobiektyw. Wykorzystane procesory to nowoczesne A15 Bionic – cechujące się wręcz niezwykłą wydajnością i niezawodnością. Bateria, w szczególności w najwyższym modelu, wskazywana jest jako najbardziej pojemna ze wszystkich dotychczasowych iPhone'ów

Innowacyjne rozwiązania od firmy Apple

Wyraźnie więc widać, że iPhone 13 posiada wiele tak oczekiwanych przez użytkowników innowacji. To jednak nie wszystko, nowe smartfony (Pro i Pro Max) od Apple będą wyposażone w wyższą częstotliwość odświeżania wyświetlacza (do 120 Hz). Co ważne, automatycznie dostosuje się ona do źródła obrazu, dzięki czemu zaoszczędzimy znaczą ilość energii. Dla wielu osób niezwykle istotne będzie tak oczekiwane mniejsze wcięcie (o 20%) górnej części ekranu (notch). Efekt ten uzyskano dzięki przesunięciu głośnika jeszcze bliżej górnej krawędzi telefonu. Co stało się już standardem, iPhone ten w dalszym ciągu będzie posiadał wejście do ładowarki i słuchawek typu USB C.

Pewny i sprawdzony wybór iPhone'ów

Jak zostało wspomniane, iPhone 13, w zależności od wybranego wariantu, wiąże się z niemałą inwestycją. Właśnie dlatego powinniśmy znaleźć sprzedawcę, który zagwarantuje nam dostęp do tych smartfonów w atrakcyjnych cenach. Jedynie to sprawi, że będziemy mogli swobodnie wybrać idealną dla nas konfigurację iPhone'a, nie pomijając jego koloru czy pojemności, jednocześnie stawiając na korzystne warunki. Trudno się więc dziwić, że iphone w RTV Euro AGD kupowany jest tak często. Użytkownicy jednogłośnie przyznają, że sprzedawca ten jest wręcz oczywistym kierunkiem, zarówno jeśli chodzi o zakup samego smartfona, jak i szeroko pojętych akcesoriów do niego. Widzimy to w przypadku poprzedniego flagowego modelu (iPhone'a 12), co zapewne powtórzy się teraz – po premierze nowego iPhone'a 13.

Artykuł sponsorowany RTV Euro AGD

Najnowsze

Klienci sieci Play odcięci od zasięgu T-Mobile

Szacun, Apple! Nowe reklamy iPhone'a 13 Pro są świetne

Powiązane artykuły