Loading...

Netflix pracuje nad polskim serialem „Królowa” o drag queen. W rolach głównych Andrzej Seweryn i Maria Peszek

Netflix pracuje nad polskim serialem „Królowa” o drag queen. W rolach głównych Andrzej Seweryn i Maria Peszek

Polski Netflix zapowiedział, że trwają prace nad serialem, w którym legendarny polski aktor – Andrzej Seweryn – wcieli się w drag queen.Netflix pracuje nad polskim serialem „Królowa” o drag queen. W rolach głównych Andrzej Seweryn i Maria Peszek

Netflix zapowiedział serial „Królowa” (tytuł roboczy). Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w tym tygodniu. Andrzej Seweryn wcieli się w podwójną rolę: Sylwestra oraz Loretty. Na ekranie zobaczymy też Marię Peszek oraz Julię Chętnicką.

O czym będzie serial „Królowa” Netflixa z Andrzejem Sewerynem?

„Królowa” (tytuł roboczy) to, jak zapowiada Netflix, opowieść o „odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice”. Produkcja będzie miała format miniserialu. Historia będzie się składała z czterech odcinków.

W głównych rolach serialu „Królowa” (tytuł roboczy) zobaczymy:

Miniserial Netflixa opowie o Sylwestrze – emerytowanym krawcu i drag queen, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by pracować i spełniać swoją pasję w Paryżu. Obiecał sobie nie wrócić z powrotem do kraju, ale jednak, w obliczu nowych okoliczności, wraca do rodzinnego górniczego miasteczka. Do powrotu przekonuje go list od wnuczki, która prosi go o ratunek dla chorej matki potrzebującej przeszczepu nerki. Podróż przybierze nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do skonfrontowania się z przeszłością bohatera.

Historię wyreżyseruje Łukasz Kośmicki. Koncept produkcji stworzył Arni Asgeirsson. Scenariusz napisali wspólnie Arni Asgeirsson i Kacper Wysocki.Za produkcję odpowiada studio Opus TV.

Premiera serialu „Królowa” (tytuł roboczy) z Andrzejem Sewerynem i Marią Peszek planowana jest na 2022 rok. Tytuł będzie można obejrzeć wyłącznie w serwisie Netflix.

Królowa od Netflix – zdjęcia aktorów i aktorek

Netflix zmienia ceny pakietów w Polsce

Kolejny polski serial wyprodukowany przez Netflixa to oczywiście świetna wiadomość. Wiąże się to jednak z inną, już nieco mniej przyjemną informacją, którą serwis podzielił się ze światem kilka dni temu.

Netflix Polska, trochę z zaskoczenia, zmienił bowiem ostatnio ceny abonamentów w naszym kraju. Plan Standard pozostał bez zmian, ale zmianie uległy kwoty planów Premium i Podstawowego. Zmiana ceny jest z jednej strony pozytywna – plan Podstawowy będzie teraz kosztował 29 zł (wcześniej 34 zł), ale plan Premium zdrożał do 60 zł/miesiąc (wcześniej kosztował 52 zł).

Co zobaczymy w najbliższych tygodniach na Netflix?

Jeśli nie możecie się doczekać nowych polskich seriali, a obejrzeliście już „Rojst ’97” i całą resztę”, to poniżej zamieszczamy listę produkcji, które w tym miesiącu wylądują w popularnym serwisie streamingowym.

Premiery Netflix – sierpień 2021

Zobacz również:

  1. Koronawirus: kina i teatry zamknięte, co w zamian, jak żyć!?
  2. Podatek od Netflixa! Straszyli i wprowadzają… Jak zwykle, kto zapłaci? My
  3. „Pięciu braci” od Netflixa – zwiastun i pierwsze fotki
  4. Zobacz listę nowości Netflix na weekend [wrzesień 2020]
  5. Nowości Netflix w środku tygodnia: 4. sezon The Crown i wiele więcej
  6. W Weekend nudy nie będzie! Netflix odpala nowości, zobacz co obejrzeć!
  7. Oscary 2021 rozdane. Zobaczcie zwycięzców, ile zdobył Netflix?
  8. Mamy oficjalną listę nowości Netflix na czerwiec – będzie co oglądać!
  9. Netflix: Serial „Cień i kość” powróci z drugim sezonem! Zapowiedź produkcji
  10. Co obejrzeć w weekend? Najciekawsze premiery Netflix z tego tygodnia
TEMATY netflix

Powiązane artykuły