Loading...

Naprawa zbitej szybki iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max | Serwis iPhone Szczecin - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

Naprawa zbitej szybki iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max | Serwis iPhone Szczecin - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

Najpewniej trafiłeś na tę stronę, ponieważ potrzebujesz naprawy zbitej szybki w iPhonie 12 lub innych jego wersjach w tym iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini lub iPhone 12 Pro Max. W serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie skorzystasz z usługi naprawy uszkodzonego wyświetlacza w tych modelach, a oryginalne części zagwarantują Ci, że telefon po naprawie będzie oferował dokładnie takie same parametry wyświetlanego obrazu oraz genialną precyzję dotyku, jak w ekranie zainstalowanym na etapie produkcji Twojego urządzenia. Zamiennik ekranu, choć może sporo tańszy, nie zagwarantuje Ci tego.Naprawa zbitej szybki iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max | Serwis iPhone Szczecin - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

W przypadku iPhone’ów z serii 12, producent zdecydował się na zaoferowanie czterech wariantów modelowych, a każdy z nich w kilku wariantach pamięciowych. Co ważne, wszystkie modele iPhone’a 12 od najmniejszej wersji 12 Mini, po największego iPhone’a 12 Pro Max, zostały wyposażone w ekran wykonany w technologii OLED, a konkretnie Super Retina XDR.

Panel OLED jest elementem ekranu laminowanego, zintegrowanego z dotykiem oraz szkłem ekranu, co też oznacza w praktyce, że pomimo iż wyłącznie jeden z elementów takiego ekranu uległ uszkodzeniu, na przykład pękła tylko szybka lub pojawiły się pasy czy też plamy na samym wyświetlaczu, to należy i tak wymienić cały kompletny moduł ekranu, a nie jedynie sam uszkodzony element np. zbitą szybkę.

Zainstaluj ekran z zaprogramowanym oryginalnym wyświetlaczem

Ekrany produkowane przez partnerów Apple, a więc firmę Samsung, Sharp oraz od niedawna LG, posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed ingerencją poza serwisem producenta. Oznacza to, że wymieniając ekran na własną rękę, czy to na zamiennik, czy też nawet na oryginał z demontażu lub nie, tak zainstalowany ekran nie będzie oferował pełnej funkcjonalności.

Przestanie działać funkcja ALS, a konkretnie Ambient Light Sensor odpowiedzialny za automatyczne dopasowywanie intensywności podświetlenia ekranu w zależności od światła w naszym otoczeniu. Mimo, że będziemy w bardzo ciemnym lub w bardzo jasnym pomieszczeniu, ekran pozostanie ciemny lub nienaturalnie jasny, przy okazji mocno drenując baterię.

Ponadto wymiana na własną rękę spowoduje dezaktywację funkcji TrueTone, która to odpowiada za te genialne pod względem wizualnym efekty dopasowywania temperatury barwowej wyświetlacza do otoczenia. Ta funkcja przestanie być aktywna.

Wymiana zbitej szybki w iPhone 12 wymaga wyspecjalizowanego serwisu

W APPLEMOBILE.PL nie korzystamy z chińskich zamienników wyświetlaczy dla iPhone 12. Jeżeli zależy Ci na usłudze o wysokiej jakości, skorzystaj z serwisu wyspecjalizowanego, który zaoferuje Ci ekran z oryginalnym panelem OLED Super Retina XDR, a także skalibruje i zaprogramuje wyświetlacz dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max indywidualnie dla jego numeru seryjnego.

Pozwoli Ci to zachować pełną funkcjonalność urządzenia, w tym zachować funkcję ALS jak również TrueTone.

Serwis APPLEMOBILE.PL dysponuje wykwalifikowaną kadrą techników, zajmujących się produktami Apple od ponad dekady. Oferujemy najwyższej jakości usługi serwisowe, w oparciu o oryginalne panele OLED Super Retina XDR, dzięki czemu naprawiony przez nas iPhone 12 będzie oferował dokładnie takie same parametry ekranu i dotyku po naprawie, jak przed wystąpieniem usterki.

Pamiętaj! Tylko wyświetlacz z oryginalnym panelem OLED Super Retina XDR można skalibrować i zaprogramować pod Twoje urządzenie!

Ile kosztuje wymiana zbitej szybki w iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max?

Jak to już bywało w historii, wymiana uszkodzonego ekranu w aktualnych modelach telefonów Apple nie należy do usług najtańszych. Technologia paneli OLED wymaga patentów, należących obecnie do trzech największych producentów paneli OLED – Samsunga, LG oraz Sharp’a. Do tego Apple narzuca swoją bardzo wysoką marżę, co też przekłada się na cenę końcową.

Chcąc pozostać konkurencyjni na rynku serwisowym, oferujemy obecnie najlepszą cenę na wymianę modułów ekranu z oryginalnym panelem OLED Super Retina XDR.

Aktualną cenę znajdziesz w naszym cenniku > TUTAJ.

Gdzie naprawić iPhone 12 ze zbitą szybką w Szczecinie?

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone 12 / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). Wyświetlacze LCD/OLED w naszych ekranach zawsze jest oryginalne Apple. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 40 minut!

APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Szczecin | Naprawa iPhone iPod iPad Macbook Apple

🗺 Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)70-475 Szczecin☎️ 500 132 200☎️ 889 277 288

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Naprawa wysyłkowa zbitej szybki w iPhone 12

Od początku naszej działalności oferujemy usługę wysyłkowej naprawy produktów Apple door-to-door. Wystarczy wypełnić > formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej na naszej stronie , wypełnić wszystkie pola zgodnie z prawdą, zapisać, a na ekranie pojawi się możliwość zamówienia kuriera, który przyjedzie i zabierze uszkodzony telefon, a następnie zwróci go pod wskazany adres. Płatność odbywa się za pobraniem u kuriera.

Gwarancja na zrealizowaną naprawę iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max

Oferując najwyższy poziom usług serwisowych w produktach Apple w Szczecinie, jesteśmy zobowiązani do zadbania o najwyższy interes naszych Klientów, realizujących usługi serwisowe produktów Apple w APPLEMOBILE.PL. Dlatego każdy nasz Klient po zrealizowaniu naprawy w serwisie otrzymuje kartę gwarancyjną, w której prowadzona jest pełna historia realizowanych działań objętych gwarancją.

Dwukrotnie dłuższa niż producenta gwarancja APPLEMOBILE.PL zapewnia spokój na wypadek ujawnionych wad ukrytych w zainstalowanych przez nas elementach. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem bez strachu w razie ujawnienia wady ukrytej. Takie awarie będą usuwane nieodpłatnie w nadanym najwyższym priorytetem realizacji.

Naprawa iPhone 12 Pro bez kasowania danych z pamięci

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym urządzeniem w naszym życiu jest dla każdego z naszych Klientów iPhone. Wiemy jak wiele potrafi skomplikować jego uszkodzenie, a tym bardziej utrata zawartości jego pamięci. Dlatego też opracowane przez nas procedury pozwalają na realizację usługi wymiany zbitej szybki w iPhone 12, jego programowanie oraz kalibrację, bez kasowania danych z pamięci. Dzięki temu, mimo uszkodzenia telefonu i jego naprawy, podczas realizacji nic nie zostanie skasowane z jego pamięci.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat usług naprawy zbitej szybki w iPhonie 12

– Ile trwa naprawa zbitej szybki w iPhone 12 / 12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max?

W przypadku tych modeli producent zastosował dodatkowe zabezpieczenia szczelności, które wymagają dodatkowej procedury przy wyklejaniu zniszczonego ekranu. Dlatego też wymiana zbitego ekranu w tych modelach trwa nieco dłużej niż dotychczas. Średni czas naprawy tych telefonów w serwisie APPLEMOBILE.PL to około 40 minut.

– Czy po naprawie ekranu wciąż będę mógł korzystać z Face ID, Apple Pay i innych funkcji?

Serwis APPLEMOBILE.PL to wyspecjalizowany serwis produktów Apple znajdujący się w Szczecinie, a także pierwszy autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple. Gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych. Oznacza to, że realizując wymianę uszkodzonego wyświetlacza w naszym serwisie, masz pewność, że podczas naprawy nie utracisz żadnej funkcjonalności telefonu, w tym odblokowywania twarzy za pomocą funkcji biometrycznej Face ID, płatności zbliżeniowych Apple Pay czy też ładowania indukcyjnego.

Natomiast należy mieć na uwadze, że funkcja Face ID jest realizowany przez zespół elementów Romeo & Julia, niezwykle precyzyjnych i delikatnych, które w wyniku oddziaływania dużych sił, jak uderzenie czy upadek, który doprowadza do rozbicia ekranu czy tylnej pokrywy obudowy, potrafią ulec awarii. Serwis przed montażem nowego ekranu weryfikuje poprawność działania zespołu elementów Face ID, a w przypadku wykrycia ich awarii, bezzwłocznie, jeszcze przed instalacją nowego modułu informuje o tym fakcie Klientów. W przypadku wykrycia takiej awarii, możliwe jest dokonanie naprawy Face ID.

– Czy mój telefon pozostanie wodoszczelny po naprawie?

Według specyfikacji iPhone z serii 12 oferuje szczelność zgodną z certyfikatem IP68 w wariancie umożliwiającym zanurzenie na głębokość ponad 6 metrów. W naszej ocenie szczelność telefonów Apple z serii 12 jest na wyższym poziomie niż w poprzednich, jednak mimo to wciąż dochodzi do ingerencji cieczy. Mieliśmy już sporo napraw wynikających z zalania w telefonach, które uległy jedynie płytkiemu zamoczeniu, a mimo to ciecz dostała się do wnętrza i dokonała zniszczeń. Dlatego, tak samo jak serwis producenta nie gwarantujemy wodoszczelności, ani nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualnie zniszczenia wynikające z ingerencji cieczy po wykonaniu naprawy.

– Czy ekran w iPhone 12 posiada zabezpieczenia przed ingerencją poza serwisem producenta?

Oczywiście tak. Podobne jak w poprzednich modelach telefonów Apple, także ekrany iPhone 12 posiadają zabezpieczenie przed ingerencją poza serwisem producenta. Dlatego też wymieniony przez nas ekran, mimo iż będzie oryginalny i zaprogramowany, po uruchomieniu wskaże informację o fakcie jego podmiany, a także braku możliwości jego zweryfikowania. Nowe zabezpieczenie ma cel wyłącznie informacyjny i jak zapewnia producent na swoich stronach, nie ma żadnego wpływu na funkcjonalność czy jakość obrazu. Powiadomienie jest wyświetlane w postaci dymku w powiadomieniach przez 4 dni. Po tym czasie znika. Poniżej znajduje się zdjęcie komunikatu (ten z napisem powiadomienie), który wyświetli się po instalacji nowego wyświetlacza w telefonie.

– Czy nowy ekran będzie działał jak przed rozbiciem?

Dokładnie tak. Dzięki temu, że nie korzystamy z tanich chińskich zamienników, często pozbawionych funkcjonalności, a nawet nie będących panelami OLED, a jedynie niskiej jakości panelami LCD z układem emulującym, a wyłącznie z ekranów z oryginalnym wyświetlaczem OLED Super Retina XDR, telefon po naszej naprawie będzie działał dokładnie tak samo, jak ekran zainstalowani fabrycznie przed pojawieniem się usterki. Poniżej wideo telefonu po wykonaniu naprawy wymiany ekranu oraz tylnych pleców.

5/5 - (68 votes)

Powiązane artykuły