Loading...

Nowy telewizor na długie jesienne wieczory? To dobry moment na zakup

Nowy telewizor na długie jesienne wieczory? To dobry moment na zakup

Rozpoczęła się właśnie akcja promocyjna Samsunga, w ramach której za zakup wybranych modeli telewizorów Neo QLED można otrzymać nawet 2000 zł zwrotu. To idealna okazja na zakup świetnego telewizora w atrakcyjnej cenie.

Telewizory Samsung Neo QLED docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy

Branża TV ma to do siebie, że często za nią nadążyć. Z każdej strony jesteśmy atakowani nowinkami technologicznymi, które dla przeciętnego Kowalskiego zwykle są niezrozumiałymi hasłami ostatecznie i tak nie wpływającymi na jakość odbieranego obrazu.

W całym tym szale na uwagę zasługuje jednak najciekawsza premiera tego roku - linia telewizorów Samsung Neo QLED. Mieliśmy okazję testować dla Was dwa różne modele z serii - jeden z najlepszych telewizorów 55” - Samsung QN91A oraz 75” Samsung QN900A - i trzeba przyznać, że to naprawdę technologia warta zainteresowania.

Świetne nasycenie kolorów, wysoka jasność i niski input lag - to tylko niektóre z czynników wpływających na naprawdę wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

Nowy telewizor na długie jesienne wieczory? To dobry moment na zakup

Telewizory Samsung z serii Neo QLED radzą sobie perfekcyjnie z dostarczaniem niemal idealnego obrazu podczas oglądania filmów, seriali lub podczas grania.

Trwająca właśnie akcja Samsunga #AkcjaKorzyscWKazdymCalu to idealny moment na sprawienie sobie prezentu na zbliżające się długie wieczory. Promocją są objęte wszystkie modele Neo QLED, a za ich zakup można uzyskać aż 2000 zł zwrotu.

Jak skorzystać z promocji Samsunga na telewizory Neo QLED?

Warunkiem jest oczywiście zakup dowolnego telewizora z linii Neo QLED w okresie trwania promocji (27 września - 7 listopada 2021 roku).

Kolejny krok to podzielenie się opinią (z użyciem hasztagu #AkcjaKorzyscWKazdymCalu) dotyczącą nowego urządzenia w okresie maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Oprócz tego konieczne będzie przesłanie dowodu zakupu oraz zdjęcia numeru seryjnego nabytego TV Neo QLED.

Zwrot (minimum 500 zł, maksymalnie 2000 zł) zostanie przekazany na konto bankowe zgłaszającego po weryfikacji. Regulamin promocji jest dostępny na stronie organizatora.

Skusicie się na zakup nowego Neo QLED-a? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tegorocznych nowościach Samsunga.

Źródło: samsung.com

Powiązane artykuły