Loading...

iPhone 13 prezentuje się na grafice

iPhone 13 prezentuje się na grafice

Mimo, że do premiery najnowszego iPhona 13 pozostało dobrych parę miesięcy, to powoli dowiadujemy się jak będą prezentowały się najnowsze smartfony z logo nadgryzionego jabłka. Powoli także pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących specyfikacji. Apple przyzwyczaiło już nas, że nie ma co oczekiwać rewolucji. I tak też jest w tym wypadku.

Najlepsze iPhony 2021 ->

Pewne zmiany wizualne

Nieco zmieni się front iPhone’a 13. Oczywiście nie ma co oczekiwać, że notch zniknie w tej generacji całkowicie, jednak ulegnie on zmniejszeniu. A jeśli jesteśmy już przy ekranie, to wiele wskazuje na to, że będzie on miał przekątną 6,1 cala. Co istotne, zapowiada się, że smartfon będzie obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz, a to już istotna zmiana w stosunku do obecnej serii. Natomiast zapewne tą ostatnią funkcję mogą mieć tylko najwyższe modele.

Niektóre plotki sugerują, że iPhone 13 zostanie wyposażony w podwójny aparat przedni. Jednak są to bardzo niepotwierdzone informacje i raczej w tym przypadku pozostanie pojedynczy aparat wraz z czujnikami między innymi do Face ID.

W przypadku tylnej części urządzenia, wizualnie mocno nawiązuje ono do aktualnej serii. Wyróżnia się tutaj oczywiście wyspa z aparatami. Na renderach jest ona bardzo podobna, jeżeli nie taka sama jak w iPhonie 12 Pro. Możemy zatem oczekiwać tutaj potrójnego aparatu głównego, czujnika LiDAR oraz lampy błyskowej. Możliwe, że będą to nawet te same matryce 12 Mpix co do tej pory, jednak ulepszone pod względem softwearowym.

iPhone 13 prezentuje się na grafice

Natomiast jeżeli chodzi o specyfikację techniczną, seria iPhone’a 13 będzie wyposażona w autorski procesor A15 Bionic wykonany w technologii pięcionanometrowej. Zapewne będzie to najwydajniejszy procesor dostępny na rynku w momencie premiery. Wiele mówi się o tym, że Apple chce jeszcze bardziej dopracować technologie Face ID i że ma ona znaleźć się pod ekranem. Czy będzie to już w tej serii – tego jeszcze nie wiadomo. Wydaje się również, że najnowsze smartfony z logo nadgryzionego jabłka będą nieco grubsze niż poprzednicy.

Na ten moment to praktycznie wszystkie informacje o iPhonie 13. Do jego premiery pozostało sporo czasu, gdyż będzie ona miała miejsce zapewne we wrześniu tego roku. Nie powinniśmy także liczyć na jakieś znaczące obniżki cen. Miejmy natomiast nadzieję, że nie pójdą one w górę.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com, 91mobiles.com.

Tagi: 5G, Apple, iPhone, iPhone 13Bezpłatny serwis doradców komórkowychDobierzemy Ci najlepszą ofertę!+48Już {{count}} {{count_form}}dzisiaj rozmowęProszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Klikając „ZAMÓW ROZMOWĘ” oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze Twoich danych osobowych, celach i zasadach ich przetwarzania oraz należnych Ci prawach (plik PDF).Wszystko gotowe!Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Bartosz Konopnicki

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Zobacz inne wpisy tego autora

Dodaj komentarz

Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych

Powiązane artykuły