Loading...

Android 12 i One UI 4.0 na kolejnych urządzeniach Samsunga

Android 12 i One UI 4.0 na kolejnych urządzeniach Samsunga

Samsung kontynuuje aktualizację oprogramowania w swoich smartfonach i tabletach do Androida 12 i One UI 4.0. Sprzętów z dwunastką jest coraz więcej, a koreański producent zwiększa swoją przewagę nad konkurentami.

Już w listopadzie tego roku stabilne oprogramowanie z Androidem 12 oraz interfejsem One UI 4.0 trafiło na pokłady smartfonów z Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Później, przy aktualizacji kolejnych modeli pojawiły się problemy, więc proces został wstrzymany. Na szczęście nie na długo, więc właściciele kolejnych produktów koreańskiego producenta mogli się cieszyć najnowszą wersją systemu operacyjnego i poprawionym interfejsem.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 otrzymuje One UI 4.0 z Androidem 12 w finalnej wersjiZobacz: Masz smartfon Samsung Galaxy? Zobacz, kiedy dostaniesz Androida 12 i One UI 4

Android 12 i One UI 4.0 na kolejnych urządzeniach Samsunga

Do tej pory Samsung wydał aktualizację z Androidem 12 i One UI 4.0 dla następujących urządzeń:

Należy pamiętać, że aktualizacje do wymienionych powyżej sprzętów mogą nie trafić do wszystkich w tym samym czasie. W szczególności dotyczy to smartfonów kupionych u operatorów telekomunikacyjnych.

Zobacz: Asus Zenfone 8 i Zenfone 8 Flip dostają Androida 12Zobacz: Xiaomi MIUI 13 Global – kiedy dostaniesz nowego Androida?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Telepolis

Źródło tekstu: SamMobile

Tagi:aktualizacjaaktualizacja androidasamsungandroid 12one ui 4.0

Powiązane artykuły