Samsung

Samsung

Kategoria

Bixby wreszcie na coś się przydało. Zdradziło mi, jakie smartfony Samsunga pojawią się w sierpniu

Za pomocą Chrisfugiel

MIRON NURSKI• 5 miesięcy temu

Zapowiedź nowych urządzeń Samsunga można chyba uznać za oficjalną.

Według nieoficjalnych doniesień, kolejna duża premiera Samsunga została zaplanowana na 11 sierpnia. Dotychczas sam producent daty tej jednak nie potwierdził. A przynajmniej nie konsekwentnie, bo przez krótką chwilę informację o kolejnym Unpacked można było znaleźć na stronie rosyjskiego oddziału Samsunga.

Tymczasem Bixby potwierdza: kolejne Galaxy Unpacked odbędzie się 11 sierpnia

Użytkownik Twittera o nicku @FrontTron zauważył, że wirtualny asystent Samsunga po zapytaniu o datę kolejnej dużej premiery udziela dość niekonwencjonalnej odpowiedzi.

I faktycznie — gdy zapytałem Bixby o imprezę Galaxy Unpacked, odpowiedział: "słuchaj uważnie" po czym wygenerował sekwencję piknięć.

Bixby wreszcie na coś się przydało. Zdradziło mi, jakie smartfony Samsunga pojawią się w sierpniu

Nie trzeba geniusza, by domyślić się, że to wiadomość zakodowana alfabetem Morse'a. Po odkodowaniu wiadomości z użyciem internetowego konwertera ujrzałem "AUGUST11"

Zrobiło się ciekawiej, gdy zapytałem Bixby o daty premier Galaxy Z Folda 3, Z Flipa 3, Watcha 4 oraz S21 FE

Zamiast pytać o Unpacked, zadałem kolejno pytania dotyczące spodziewanych urządzeń. W przypadku modeli Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 oraz Watch 4 Bixby generuje zakodowaną odpowiedź ze wspomnianą datą. Ale już po pytaniu o Galaxy S21 FE wirtualny asystent sugeruje jedynie odwiedzenie strony Samsung.com.

Przypomnę, że nieoficjalne źródła nie są zgodne co do tego, kiedy pojawi się S21 FE. Według niektórych, zostanie zaprezentowany razem ze składanymi smartfonami i nowymi zegarkami. Inne twierdzą natomiast, że jego premiera musiała zostać przesunięta na wrzesień lub październik z uwagi na ograniczoną dostępność czipów.

Najwidoczniej Bixby nic o Galaxy S21 FE nie wie, więc druga opcja wydaje się bardziej prawdopodobna.

P.S. Bixby nie udziela też żadnych odpowiedzi na temat Galaxy Note'a 21, więc pora porzucić resztkę nadziei.

Zobacz także:

Najnowsze

Klienci sieci Play odcięci od zasięgu T-Mobile

Szacun, Apple! Nowe reklamy iPhone'a 13 Pro są świetne

23

Mar/2022