Loading...

Black Weeks w Plusie – zwrot do 400 zł za smartfona!

Black Weeks w Plusie – zwrot do 400 zł za smartfona!

Z okazji Black Friday 2021 oferta smartfonów w Plusie objęta zwrotem gotówki jest jeszcze bogatsza! Kup jeden z modeli Samsunga lub Motoroli i odbierz zwrot do 400 zł!

Black Friday w Plusie

Opłaty startowe za telefony w Plusie zaczynają się od symbolicznej złotówki na start. Oto przykładowy abonament 5G bez limitu zielonego operatora:

Przejdź do promocji ->

W przypadku których smartfonów otrzymasz zwrot 400 zł na Black Friday? Oto one i ich przykładowe ceny:

Źródło: Plus informacja prasowa. Zobacz też:

Oprócz nich otrzymasz też zwrot 200 zł w przypadku Motoroli Edge 20 Lite 5G i Motoroli Edge 20 5G. Przy okazji Plus przypomina o zwrocie w wysokości 100 zł dla nowych numerów, przedłużających umowę oraz przenoszących numer. Gotówkę możesz odebrać z bankomatów Euronet.

Plus nie informuje jak długo potrwa powyższa promocja.

Black Weeks w Plusie – zwrot do 400 zł za smartfona!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Tagi: 5G, Black Friday, Elastyczny telefon, Motorola, Oferty no limit, Plus, Samsung, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 Plus, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip3, Samsung Galaxy Z Fold3, Umowa na abonamentBezpłatny serwis doradców komórkowychDobierzemy Ci najlepszą ofertę!+48Już {{count}} {{count_form}}dzisiaj rozmowęProszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Klikając „ZAMÓW ROZMOWĘ” oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze Twoich danych osobowych, celach i zasadach ich przetwarzania oraz należnych Ci prawach (plik PDF).Wszystko gotowe!Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Marcin Szermański

Redaktor działu GSM

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Zobacz inne wpisy tego autora

Dodaj komentarz

Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych

Powiązane artykuły