Loading...

Zbita szybka obudowy w iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max? Wymień tylną szybę klapkę obudowy w iPhone zachowując funkcje telefonu w serwisie apple w Szczecinie. - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

Zbita szybka obudowy w iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max? Wymień tylną szybę klapkę obudowy w iPhone zachowując funkcje telefonu w serwisie apple w Szczecinie. - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

Wymiana szklanej szybki obudowy w iPhone 12 to proces niemożliwy do wykonania w warunkach domowych. Konieczność skorzystania z profesjonalnego urządzenia wypalającego pobitą obudowę iPhone’a za pomocą lasera sprawia, że naprawę uszkodzonej szyby w obudowie telefonu iPhone 12 należy wykonać w wyspecjalizowanym serwisie. APPLEMOBILE.PL wprowadził do oferty usługę wymiany szyby obudowy w najnowszych modelach iPhone 12, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max oraz iPhone 12 Mini z zachowaniem funkcji ładowania MagSafe oraz płatności telefonem Apple Pay.Zbita szybka obudowy w iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max? Wymień tylną szybę klapkę obudowy w iPhone zachowując funkcje telefonu w serwisie apple w Szczecinie. - Serwis iPhone Szczecin - AppleMobile.pl

W najnowszych modelach telefonów Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max producent jeszcze bardziej skomplikował możliwość wymiany tylnej szklanej klapki obudowy w tych modelach telefonów. Podobnie jak w przypadku iPhone 11 i iPhone 11 Pro, także w modelach serii 12 zdecydowano się na zainstalowanie szklanych plecków obudowy – w połysku w przypadku modelu 12 i 12 mini oraz matowych w przypadku modeli 12 Pro oraz 12 Pro Max.

Jednak w związku z tym, że iPhone 12 otrzymał nowe ładowanie indukcyjne MagSafe, a także w przypadku iPhone 12 Pro i Pro Max dodano także kolejny sensor w postaci kamery LiDAR, jakakolwiek próba wymiany szyby na własną rękę czy w niewyspecjalizowanym serwisie, niewyposażonym w najbardziej zaawansowany laser sterowany precyzyjnym ramieniem robota CNC, bez najmniejszych szans zakończy się trwałym i nieodwracalnym zniszczeniem urządzenia.

Dlatego w przypadku iPhone 12 i iPhone 12 Pro konieczna jest wyspecjalizowana usługa z dedykowanym urządzeniem serwisowym modelom serii 12, umożliwiającym bezpieczne i pozwalające na naprawę bez śladów ingerencji wykonanie wymiany tylnej zbitej pokrywy obudowy w iPhonie 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max.

Serwis APPLEMOBILE.PL jest liderem na rynku zachodniopomorskim w kwestii zaawansowanych technik naprawy mobilnych urządzeń Apple. Oferujemy najbardziej precyzyjną metodą naprawy zbitej szybki obudowy w iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max przy użyciu najnowocześniejszej technologii, wykorzystujące uczenie maszynowe podczas realizacji rozpoznania naprawianego urządzenia.

Maszyna najpierw dokonuje dokładnej kalibracji względem naprawianego telefonu, poznając dokładnie miejsca kleju znajdującego się pod zbitą szybką obudowy telefonu, a następnie precyzyjne ramię lasera sterowane robotem CNC, wypala starą zbitą pokrywę, penetrując kolejne warstwy szkła, lakieru, folii i kleju z dokładnością nanometryczną, gwarantując bezpieczeństwo naprawianego telefonu, którego do naprawy nawet nie musimy rozbierać! To obecnie jedyna na świecie metoda niewymagająca rozklejania i rozbierania telefonu do naprawy pobitej szybki tyłu.

Precyzja lasera zapewnia, że dematerializacji ulegają dokładnie te elementy, które mają zostać usunięte ze zniszczonego urządzenia, bez użycia jakiekolwiek siły, a więc bez odkształceń, bruzd, rys i innych zniszczeń, które są nieodzowne przy jakiejkolwiek próbie usunięcia pokrywy metodami siłowymi.

Jak będzie wyglądał mój telefon po wymianie szybki obudowy w serwisie APPLEMOBILE?

Wymieniając zbitą szybkę obudowy tylnej w iPhonie 12 w APPLEMOBILE.PL, masz gwarancję, że Twój telefon po naprawie będzie wyglądał dokładnie tak, jak przed rozbiciem tylnej szyby. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć po naprawie telefonu iPhone 12 Pro z jednej z naszych realizacji.

Naprawiając zbitą szybkę u nas:

Cennik naprawy zbitej szybki obudowy tylnej – iPhone 12 / iPhone 12 Pro / Mini / Pro

O możliwości naprawy telefonu iPhone 12 i innych z serii w Apple zapewne wiele słyszeliście. Tym bardziej, że Apple zaoferowało możliwość naprawy telefonu z serii 12 w przypadku rozbicia tylnej szyby, bez konieczności wymiany całego urządzenia na nowe. Niestety, jak to u Apple bywa, nie jest tanio, a to dlatego, że producent wymienia cały telefon, instalując w nim Twój stary ekran w cenie od ponad 2 tysięcy złotych w zależności od modelu…

W serwisie APPLEMOBILE.PL tylną szybkę obudowy w iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max wymienisz nawet kilkukrotnie taniej niż u producenta. Dokładną cenę w zależności od modelu sprawdzisz w naszym cenniku.

Gdzie wymienić zbitą szybkę w iPhone 12?

Serwis APPLEMOBILE.PL znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic) w Szczecinie, tuż przy nowej kawiarni Columbus Caffee, naprzeciwko delikatesów Społem.

APPLEMOBILE.PL

🗺 Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)70-475 Szczecin☎️ 500 132 200☎️ 889 277 288

https://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, z tym, że usługi serwisowe na poczekaniu są realizowane miedzy godziną 9, a 17.30. W sobotę czynny jest wyłącznie punkt przyjęć, gdzie obsługa wydaje oraz przyjmuje urządzenia z serwisu w godzinach 9-14.

WYSYŁKOWO napraw swojego iPhone’a ze zbitą szybką!

Chcesz skorzystać z naprawy wysyłkowej? Żaden problem! Od wielu lat oferujemy panel wysyłkowy na naszej stronie, za pomocą którego setki napraw każdego miesiąca realizujemy za pomocą sprawnej usługi door-to-door. Aby skorzystać, kliknij poniższy link, aby uruchomić formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej. Wypełnij go, a po zapisaniu skorzystaj z zamówienia kuriera przez nas lub nadaj paczkę na własną rękę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 889 277 288

– Czy podczas wymiany uszkodzonej klapki telefonu iPhone 12 wymieniane są także boki telefonu?

Nie, usługa polega na wypaleniu wyłącznie starego, pobitego szkła znajdującego się w aluminiowym lub stalowym korpusie telefonu. Dlatego też korpus iPhone’a, czyli ta metalowa ramka wokół nie może być zdeformowana czy zniszczona, gdyż osadzenie nowego szkła nie powiedzie się. Jeżeli korpus uległ zniszczeniu, konieczna jest wymiana całego korpusu. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą, skontaktuj się z nami.

– Czy podczas wymiany uszkodzonej klapki telefonu iPhone 12, wymieniane są także szkła aparatów fotograficznych?

Nie, szkła aparatów fotograficznych w iPhone’ach serii 12 są odrębnym elementów telefonu. Wymieniając klapkę, obiektywy aparatu pozostają oryginalne i nieruszone. Jeżeli jednak masz poza tylną klapką zbite także któreś ze szkieł aparatu, powinieneś zainteresować się naszą ofertą na wymianę szkła aparatu w iPhone. Natomiast wyspa aparatów jest elementem klapki i będzie nowa.

– Czy po wymianie klapki zachowam gwarancję producenta na mój telefon?

Niestety nie, ponieważ producent bardzo rygorystycznie podchodzi do jakichkolwiek ingerencji w urządzenia i jakakolwiek modyfikacja fabrycznie zmontowanego urządzenia powoduje, że producent uznaje to za nieautoryzowaną ingerencję, niezgodną z warunkami gwarancji, co też oznacza utratę gwarancji oraz ewentualnych praw do serwisu odpłatnego u producenta. Natomiast z naszej strony każdy Klient korzystający z usług naszego serwisu otrzymuje 6 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę, której warunki można sprawdzić w regulaminie.

– Czy mój telefon po wymianie pokrywy nadal będzie wodoszczelny?

Jak pokazuje nasze doświadczenie, żaden model telefonu iPhone nie jest wodoszczelny. Każdego dnia trafiają do nas telefony Apple po zalaniu, w tym także modele oferowane przez Apple jako wodoodporne z certyfikatem IP67 i IP68. Są to także modele z serii 12, jak iPhone 12, iPhone 12 Pro, 12 Pro mini czy iPhone 12 Pro Max. Wie o tym także producent, który w przypadku zalania, również nie bierze za nie odpowiedzialności. Odpowiadając wprost na pytanie – nie, nie gwarantujemy szczelności, choć zapewniamy profesjonalną usługę z zachowaniem najwyższych standardów montażu. Jeżeli telefon wpadł Ci do wody, zalecamy przeczytać co robić, gdy telefon wpadnie do wody.

– Czy wymiana klapki w telefonie niesie za sobą jakiej ryzyko?

Wymiana pokrywy obudowy telefonu iPhone wykonywana jest za pomocą precyzyjnego robota sterującego ramieniem CNC z laserową głowicą o dużej precyzyjni wiązki. Oznacza to, że wypalana jest wyłącznie szklana powierzchnia telefonu do głębokości kleju, na który jest montowana. Nie ma więc ryzyka związanego z samym wykonaniem usługi. Natomiast należy mieć na uwadze, że samo uszkodzenie tylnej pokrywy telefonu z powodu uderzenia czy upadku może mieć szeroki wpływ na poprawną pracę urządzenia. W przypadku telefonów z funkcją Face ID bardzo często zdarza się, że po upadku uszkadza się delikatna optyka kamery wykrywającej twarz i funkcja przestaje pracować.

– Ile kosztuje wymiana obudowy w iPhone 12?

Usługa naprawy zbitej klapki obudowy w iPhone 11 i modelach Pro jest wielokrotnie niższa, niż opcja naprawy u producenta. Dzięki temu możesz zachować pełną funkcjonalność urządzenia, bez narażania się na gigantyczne koszty serwisu urządzenia. Aktualną cenę naprawy iPhone 11 sprawdzisz w cenniku usług serwisowych APPLEMOBILE.PL oraz na miejscy w naszym serwisie czy też pod numerem telefonu 889 277 288.

– Ile trwa wymiana szybki obudowy w iPhone 12?

Proces naprawczy zajmuje kilka godzin, głównie z powodu długotrwałego wiązania nowej pokrywy z korpusem telefonu. Szacujemy, że telefon jest gotowy do wydania Klientowi po około 3-5 godzinach, a pełną trwałość montażu wiązanie osiąga po 24h. Dlatego też chcąc uzyskać naprawiony telefon tego samego dnia, najlepiej oddać telefon do naprawy nie później niż do godziny 12 dnia roboczego.

– Czy wymieniona pokrywa jest oryginalnym elementem Apple?

Producent nie oferuje elementu tylnej pokrywy do wymiany. W związku z tym nie możemy zaoferować oryginalnego elementu Apple. Jednak zapewniamy, że pokrywy, które stosujemy wyglądem są nie do odróżnienia od tych instalowanych w warunkach fabrycznych przez podwykonawców Apple, ponieważ również są wykonywane ze szkła mineralnego o wysokiej odporności, poddanego obróbce. Jeżeli ktoś zapewnia Cię, że ma oryginalne tylne klapki do tego modelu, to zapewniam Cię, że prawdopodobnie ma takie jak my, ponieważ są one nie do odróżnienia od tych, które instaluje producent. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że nie są one produkowane dla Apple (choć przez tych samym podwykonawców). Nie można więc w pełni uczciwie powiedzieć, że są oryginalne. Dla Ciebie będą nie do odróżnienia.

Zbita szybka obudowy w iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Mini / iPhone 12 Pro Max? Wymień tylną szybę klapkę obudowy w iPhone zachowując funkcje telefonu w serwisie apple w Szczecinie.

5/5 - (13 votes)

Powiązane artykuły