Samsung

Samsung

Kategoria

Honor 50 rozwiązuje najbardziej irytujący problem aktualizacji! Tak powinno być wszędzie

Za pomocą Chrisfugiel

Ekstraklasa w świecie aktualizacji może niedługo zmienić swoją definicję. Smartfony Honor 50 uaktualniają się w nowy, nieinwazyjny sposób, który powinien być obecny w każdym telefonie.

Nie lubisz aktualizować swojego smartfona, bo za każdym razem musisz odstawić go na kilkanaście minut i zrestartować? Marka Honor doskonale zna tę niedogodność, dlatego postanowiła nad nią popracować w smartfonach Honor 50 i 50 Pro.

Aktualizacje Honor 50 najwygodniejsze na świecie?

To, co zrobiono, jest szalenie intuicyjne – aktualizacje systemowe będą się instalować w tle. Efekt zrobi wrażenie na milionach ManiaKów, a w tym także na mnie, ponieważ należę do grupy użytkowników, która nowe aktualizacje odkłada na później. Teraz nie będę musiał tego robić.

Honor 50 rozwiązuje najbardziej irytujący problem aktualizacji! Tak powinno być wszędzie

Honor 50/fot. Honor

Jakie to proste! Podczas upgrade’owania systemu nie musisz się przejmować czekaniem na gotowość Androida, bo możesz korzystać z niego bez ograniczeń – prosty restart będzie wymagany po instalacji zmian, ale i jego można odłożyć na później.

Instalowanie łatek bezpieczeństwa oraz mniejszych zmian powinno się odbywać właśnie w taki sposób, ponieważ obecnie zajmuje to dużo więcej uwagi użytkownika i odcina go od smartfona na długi czas. Nawet przy najprostszych aktualizacjach.

Honor 5o i 50 Pro już nie cierpią na tę przypadłość i dają dobry przykład konkurencji. Inni twórcy sporo by zyskali, modyfikując sposób aktualizacji przesyłanych drogą OTA i instalując je w tle, a nie tylko ściągając. Mam nadzieję, że wkrótce ujrzymy to w smartfonach najpopularniejszych mareki to nie tylko tych najdroższych – czy Xiaomi się zainteresuje?

02

Apr/2022