Samsung

Samsung

Kategoria

Jak wyłączyć pocztę głosową?

Za pomocą Chrisfugiel

Bartosz Konopnicki26 kwietnia 2021Artykuły, PoradnikiBrak komentarzy

Każdy operator ma w swojej ofercie usługę poczty głosowej. Dla wielu osób jest to funkcjonalność bez której nie można się obyć, jednak Ty nie musisz należeć do tej grupy użytkowników. Możliwe, że nie będziesz chciał z niej korzystać. W takim wypadku zapewne chciałbyś ją wyłączyć. Ale jak to zrobić? Zapraszamy do naszego poradnika, w którym pokażemy jak w prosty i szybki sposób wyłączyć pocztę głosową w zależności od operatora.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jak wyłączyć pocztę głosową w telefonie?

Na początek warto ustalić, że u każdego operatora istnieje możliwość wyłączenia poczty głosowej poprzez kontakt z biurem obsługi klienta. Jednak nie jest to najprostsza metoda rozwiązania tego problemu. Biura obsługi zazwyczaj mają to do siebie, że musisz poświęcić sporo czasu na dodzwonienie się. Wcześniej musisz odpowiednio wybrać dział, który odpowiada za usługi dodatkowe wciskając odpowiednie numerki na klawiaturze. Nie jest to ani szybkie, ani intuicyjne. Najprostszymi metodami wyłączenia poczty głosowej u operatorów są odpowiednie kody, wysłanie SMS-a z odpowiednią komendą lub aplikacja mobilna, jeśli taka istnieje. Możesz także zalogować się na swoje konto abonenckie z poziomu komputera i w ten sposób wyłączyć pocztę głosową.

Jak wyłączyć pocztę głosową swojego operatora GSM?


Wyłączenie poczty głosowej Orange

Jak wyłączyć pocztę głosową?

W Orange pocztę głosową najłatwiej wyłączyć poprzez:

Wyłączenie poczty głosowej Plus

W przypadku klientów na abonament:

W przypadku klientów na kartę:

Wyłączenie poczty głosowej Play

Pocztę głosową w Play można wyłączyć na kilka sposobów:

Wyłączenie poczty głosowej T-Mobile

W przypadku tego operatora najszybciej wyłączysz pocztę głosową za pomocą:

W przypadku T-Mobile jest o tyle ciekawie, że jeżeli nie korzystasz z poczty głosowej przez trzy miesiące, to skrzynka automatycznie zostaje wyłączona.

Usługa poczty głosowej występuje także u części wirtualnych operatorów/submarek, zatem i tutaj warto wiedzieć, w jaki sposób ją wyłączyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Poniżej kilku takich operatorów.

Wyłączenie poczty głosowej nju mobile

Tutaj najszybciej wyłączysz pocztę głosową poprzez:

Wyłączenie poczty głosowej Plush

W tym wypadku pocztę głosową wyłączysz za pomocą:

Wyłączenie poczty głosowej Heyah

W tym wypadku pocztę głosową wyłączysz za pomocą:

Tutaj podobnie jak w przypadku macierzystej sieci T-Mobile Polska, jeżeli z poczty nie będziesz korzystał przez trzy miesiące, to automatycznie się ona wyłączy.

Wyłączenie poczty głosowej Premium Mobile

U tego operatora wyłączysz pocztę głosową przy pomocy:

Wyłączenie poczty głosowej Mobile Vikings

U tego operatora wyłączysz pocztę głosową przy pomocy:

Wyłączenie poczty głosowej lajt mobile

Z kolei w tej sieci wirtualnej wyłączysz pocztę głosową przy pomocy:

Tagi: Aplikacje, Heyah, Lajt Mobile, Mobile Vikings, nju mobile, Oferty na kartę, Oferty no limit, Operatorzy GSM, Orange, Play, Plus, Plush, Premium Mobile, T-Mobile, Umowa na abonamentBezpłatny serwis doradców komórkowychDobierzemy Ci najlepszą ofertę!+48Już {{count}} {{count_form}}dzisiaj rozmowęProszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Klikając „ZAMÓW ROZMOWĘ” oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze Twoich danych osobowych, celach i zasadach ich przetwarzania oraz należnych Ci prawach (plik PDF).Wszystko gotowe!Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Bartosz Konopnicki

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Zobacz inne wpisy tego autora

Dodaj komentarz

Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych

Sprawdź oferty

Abonament Na kartę Mix Dla firm Telefony

Poradniki

Promocje

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefonPorównaj oferty 21 operatorówPorównaj oferty

18

Mar/2022