Loading...

Nowość w T-Mobile. Operator odkupi twój stary telefon

Nowość w T-Mobile. Operator odkupi twój stary telefon

Cała akcja — jak przekonuje T-Mobile — ma wymiar ekologiczny. Każdego roku na rynek trafia ponad miliard nowych smartfonów. Operator jest świadomy, że znaczna część ich poprzedników trafia do szuflady lub na śmietnik, więc postanowił pomóc dać im drugie życie.

Jak odsprzedać smartfon w T-Mobile? Procedura jest prosta

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że oferta T-Mobile skierowana jest do klientów, którzy chcą kupić nowy telefon. Jego cena jest pomniejszana o kwotę odkupu starego urządzenia.

Aby skorzystać z oferty odkupu wystarczy:

  1. przynieść stary telefon do salonu T-Mobile;
  2. poczekać ok. 5 minut na wycenę smartfonu;
  3. po usłyszeniu oferty, zdecydować, czy chce się z niej skorzystać.

Nowość w T-Mobile. Operator odkupi twój stary telefon

Smartfon może być pozbawiony opakowania i ładowarki oraz nosić ślady użytkowania. Powinien być jednak na tyle sprawny, by przynajmniej połączyć się z internetem, co stanowi element procedury wyceny telefonu.

Maksymalna wycena starego urządzenia do 2899 zł. Nowy telefon można zakupić w ratach 0 proc. z abonamentem lub bez.

T-Mobile odkupi tylko niektóre telefony i tablety, ale jest ich dużo

Przed udaniem się do salonu należy się upewnić, czy dany smartfon lub tablet znajduje się na liście modeli biorących udział w akcji. Znajdziecie ją tutaj.

W chwili pisania tego tekstu lista obejmuje grubo ponad 200 urządzeń Apple'a, Huaweia, Nokii, LG, OPPO, Samsunga, Sony oraz Xiaomi. Z czasem dopisywane mają być do niej kolejne modele.

Większość firm oferujących odkup starego telefonu — m.in. Samsung — prowadzi swoje usługi w trybie online. T-Mobile twierdzi jednak, że wizyta w salonie jest większym udogodnieniem, bo znosi konieczność odsyłania telefonu i długiego oczekiwania. Całość załatwiana jest na miejscu w kilka minut.

T-Mobile ma na swoim koncie także inne proekologiczne inicjatywy. Dość wspomnieć o programie Smartfon regeneracja, w ramach którego klienci mogą zakupić za symboliczną złotówkę odnowione iPhone'y 6s oraz 8.

Zobacz również:

Powiązane artykuły