Loading...

Orange daje 240 zł w aplikacji Mój Orange. Jak skorzystać z tej promocji?

Orange daje 240 zł w aplikacji Mój Orange. Jak skorzystać z tej promocji?

W kolejnej edycji akcji „Środa z Mój Orange” pomarańczowy operator proponuje nawet 240 zł rabatu przy zakupie nowego smartfonu. Wystarczy tylko zrealizować kod odebrany w aplikacji.

Orange ruszył niedawno z cykliczną akcją „Środy z Mój Orange”, dzięki której abonamentowi klienci sieci mogą liczyć na różne promocje. Tym razem operator proponuje rabat na wybrane smartfony. Podczas zakupu jednego z urządzeń objętych akcją można zyskać do 240 zł.

Zobacz: Orange startuje z cykliczną akcją „Środy z Mój Orange”. Dziś daje 5 GB

Jak odebrać kod na zniżkę w Orange?

Żeby odebrać kod, wystarczy uruchomić aplikację Mój Orange, zalogować się do niej z wykorzystaniem adresu e-mail oraz hasła i przejść do zakładki „Dla Ciebie” (wcześniej trzeba też jednorazowo zatwierdzić zgody marketingowe).

Otrzymany w aplikacji kod należy zachować albo od razu wykorzystać przy zakupach w sklepie orange.pl lub w Mój Orange. Podczas składania zamówienia, należy wybrać opcję „Posiadam kod rabatowy” i go wpisać – cena za smartfon obniży się automatycznie.

Orange daje 240 zł w aplikacji Mój Orange. Jak skorzystać z tej promocji?

Kod można zrealizować, kupując nowy telefon w Planie Mobilnym 45, 55 lub 75 przy przedłużaniu albo podpisywaniu nowej umowy – wówczas przydzielany jest rabat 24x 10 zł. Inna opcja to kupno telefonu bez abonamentu, ale w tym przypadku rabat jest mniejszy – wynosi 200 zł (20 x 10 zł).Rabat będzie niższy, gdy rata za telefon będzie niższa niż 10 zł miesięcznie. Promocja nie dotyczy zestawów, lecz jedynie obejmuje same smartfony, nie dotyczy również telefonów kupowanych wraz z ofertą Orange Love.

Ze zniżki podczas zakupu smartfonów można skorzystać do 27 kwietnia włącznie.

Zobacz: Orange Polska zapowiada redukcję emisji CO2 i więcej energii ze źródeł odnawialnych

Jakie smartfony można kupić, korzystając ze zniżki?

Listę smartfonów, które można kupić ze zniżką w Orange, przedstawia TA lista – znajduje się na niej ponad 150 modeli urządzeń, w tym takich producentów, jak Apple, Huawei, Oppo, Samsung, Sony czy Xiaomi. Dla jasności operator przedstawił też listę ponad 300 modeli wyłączonych z promocji kuponowej Środy z Mój Orange – można ją pobrać TU.

Zobacz: nju mobile: nowy numer dodatkowy. Nie tylko duety, ale także trioZobacz: Orange: zniżka do 550 zł na smartfon Samsung lub Xiaomi. Musisz tylko sprzedać swój stary telefon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle NewsTagi:mój orangeorangeśroda z mój orange

Powiązane artykuły