Samsung

Samsung

Kategoria

Play ujawnił polskie ceny Samsunga Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3 oraz innych nowości

Za pomocą Chrisfugiel

Play udostępnił nowe cenniki urządzeń, a w nich są już niezaprezentowane jeszcze smartfony Samsung Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3.

Już tylko godziny dzielą nas od premiery nowych składanych smartfonów Samsunga, modeli Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. Czy w trakcie wydarzenia dowiemy się czegoś zupełnie nowego? Prawdopodobnie nie lub będzie tego niewiele. Do tej pory byliśmy świadkami tylu wycieków na temat tych urządzeń, że wiemy już o tych urządzeniach niemal wszystko, a może i więcej, niż koreański producent ujawni podczas prezentacji.

Zobacz: Samsung Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 na wideo tuż przed premierąZobacz: Samsung Galaxy Z Fold3 5G – poznaliśmy prezent przedsprzedażowy

Znamy specyfikację nowych "składaków" i wiemy jak one wyglądają. A teraz poznaliśmy ceny tych urządzeń w Polsce, a raczej w sieci Play. Fioletowy operator opublikował na swojej stronie internetowej nowe cenniki, datowane na 11 sierpnia 2021 roku, w których możemy znaleźć ceny zarówno modelu Galaxy Z Fold3, jak i Galaxy Z Flip3.

Galaxy Z Fol3 i Galaxy Z Flip3 – ceny w Play

Play ujawnił polskie ceny Samsunga Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3 oraz innych nowości

Jeśli zdecydujemy się na zakup nowego składanego smartfonu w Play bez umowy, zapłacimy:

Jedyne, czego ten cennik nie ujawnia, to konfiguracja pamięci. Z dotychczasowych przecieków wiemy, ze Galaxy Z Fold3 będzie dostępny w wariantach 12/256 GB i 12/512 GB, natomiast Galaxy Z Flip3 ma mieć 128 lub 256 GB pamięci masowej.

Poniżej dołączam zrzuty ekranu z dwóch cenników urządzeń w Play. Pierwszy dotyczy klientów indywidualnych i 36 rat, drugi to oferta dla firm.

Galaxy Watch4 i Galaxy Buds2

Play ujawnił również polskie ceny pozostałych z dzisiejszych nowości Samsunga, czyli zegarków i słuchawek. W fioletowej ofercie bez umowy są one następujące:

Zobacz: Play pokazuje, jak skorzystać z nawet 200 GB za darmo w Red Bull MobileZobacz: iPhone 13 nagra jeszcze lepsze filmy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: @OnLeaks x Digit.in

Źródło tekstu: Play

Tagi:playsamsungskładany smartfon samsunganowy smartfon samsungsamsung galaxy z fold3samsung galaxy z flip3samsung galaxy z flip3 cenasamsung galaxy z fold3 cena

17

Apr/2022