Loading...

500 zł zwrotu za zakup Samsunga Galaxy S21!

500 zł zwrotu za zakup Samsunga Galaxy S21!
Marcin Szermański15 czerwca 20212PROMOCJA ZAKOŃCZONAPrzejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty albo sprawdź pozostałe promocje

Promocja Samsunga u polskich operatorów komórkowych! Kup jednego z Samsungów z rodziny Galaxy S21 i odbierz 500 zł zwrotu za ich zakup! Akcja promocyjna trwa do 4 lipca lub wyczerpania zapasów.

Samsung Cashback Galaxy S21

Cashback 500 zł od Samsunga dostępny jest w Play (w tym w Red Bull Mobile), Orange, Plusie i T-Mobile. Oto przykładowe oferty no limit z telefonami z tegorocznej rodziny Galaxy S21:

Promocją objęte są następujące modele – za każdego z nich otrzymasz zwrot 500 zł:

Nieważne jaką wersję wybierzesz – np. Play oferuje Galaxy S21 i Galaxy S21+ w wariantach 128 i 256 GB. W obu przypadkach możesz liczyć na zwrot 500 zł, musisz tylko przestrzegać podstawowych zasad promocji:

  1. Kup wybrane urządzenie Galaxy objęte promocją w dniach 11.06 do 04.07.2021 r.
  2. Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 07.07.2021 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie.
  3. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 10.07.2021 r. Załącz dowód zakupu oraz wpisz numer konta bankowego.
  4. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, do 21 dni roboczych zostanie wykonany przelew na konto wskazane w formularzu.

Nie czekaj do lipca na podjęcie decyzji! Liczba zwrotów jest ograniczona nie tylko czasowo – przewidziano ich bowiem tylko 3000 sztuk. Nie daj się wyprzedzić innym!

500 zł zwrotu za zakup Samsunga Galaxy S21!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Tagi: Oferty no limit, Orange, Play, Plus, Red Bull Mobile, Samsung, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 Plus, Samsung Galaxy S21 Ultra, T-Mobile, Umowa na abonamentBezpłatny serwis doradców komórkowychDobierzemy Ci najlepszą ofertę!+48Już {{count}} {{count_form}}dzisiaj rozmowęProszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Klikając „ZAMÓW ROZMOWĘ” oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze Twoich danych osobowych, celach i zasadach ich przetwarzania oraz należnych Ci prawach (plik PDF).Wszystko gotowe!Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Marcin Szermański

Redaktor działu GSM

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Zobacz inne wpisy tego autora

2Dodaj komentarz

Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych1Comment threads1Thread replies0Followers Most reacted commentHottest comment thread 2Comment authors Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowychnajnowszynajstarszy ocenianySzymon

Witam do promocji samsung zwrot 500zl gdzie znajdę formularz?

Musisz się zalogować, aby móc oddać głos0Musisz się zalogować, aby móc oddać głosOdpowiedz6 miesięcy temuSebastian

Witam, też szukam strony na której znajduje się formularz zgłoszeniowy ,?

Musisz się zalogować, aby móc oddać głos0Musisz się zalogować, aby móc oddać głosOdpowiedz5 miesięcy temu

Sprawdź oferty

Abonament Na kartę Mix Dla firm Telefony

Poradniki

Promocje

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefonPorównaj oferty 21 operatorówPorównaj oferty

Powiązane artykuły