Loading...

Poświąteczne wyprzedaże i czyszczenie magazynów. Telewizory, laptopy i telefony

Poświąteczne wyprzedaże i czyszczenie magazynów. Telewizory, laptopy i telefony

Zacznijmy od przecenionego o 100 złotych smartfona MOTOROLA Moto G50. Po zakupie tego telefonu twój portfel nie będzie przeżywał szoku, a urządzenie zapewni ci komfort użytkowania na długo. Wydajna bateria 5000 mAh pozwala korzystać ze smartfona na wysokich obrotach przez cały dzień, nawet przy korzystaniu z aplikacji i internetu mobilnego. W ciągu dnia będziesz miał pewność więc, że zdołasz uchwycić aparatem wszystkie interesujące cię chwile. Sprzęt posiada trzy tylne kamerki (48, 5 i 2 Mpx) i jedną przednią 13 Mpx. Urządzenie zawiera również wszelkie udogodnienia, jak płatność NFC i obsługa sieci 5G.

Wietrzenie magazynów. Potrzebny ci telewizor albo laptop?

Wszystkie przecenione produkty znajdziesz na stronie internetowej Media Expert. Jeśli szukasz laptopa w dogodnej cenie, warto zwrócić uwagę na laptop HP 255 G8 15.6" Athlon. Urządzenie przeznaczone jest głównie do pracy biurowej. Procesor AMD Athlon Silver 3050U oraz dysk SSD zapewniają płynność pracy i spokój. Arkusze kalkulacyjne, intensywne korzystanie z internetu i biurowe aplikacje nie stanowią dla tego laptopa najmniejszego problemu.

Poświąteczne wyprzedaże i czyszczenie magazynów. Telewizory, laptopy i telefony

Po pracy czas na relaks. Może czas zaopatrzyć się w nowy telewizor, np. SAMSUNG 55" QLED 4K, którego możesz spłacać w wygodnych ratach 0 proc. Jeśli zdecydujesz się rozłożyć płatność, zaoszczędzisz ponad 200 złotych. Urządzenie wyposażone jest w Smart TV, kinową jakość nagłośnienia i głębi kontrastu. Dzięki technologii Quantum Dot, która zapewnia miliard odcieni kolorów doświadczysz 100 proc. ich natężenia. Wszystkie przecenione produkty znajdziesz na stronie internetowej Media Expert.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem i zawiera linki kierujące do aktualnej oferty. Klikając je, wspierasz nasz rozwój.

Czytaj też:Szczoteczki soniczne pomogą lepiej zadbać o zęby. Jaki model wybrać?

Powiązane artykuły