Loading...

Smartfony Samsung Galaxy wykorzystane przy kręceniu filmu o kitesurfingu

Smartfony Samsung Galaxy wykorzystane przy kręceniu filmu o kitesurfingu

Na ekranach kin debiutuje film dokumentalny Allseasons kite movie, w którym wykorzystano ujęcia zarejestrowane smartfonami Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

7 października 2021 roku na ekranach kin debiutuje dokumentalny film Allseasons kite movie, zrealizowany przez studio filmowe Woodpecker Motion Pictures. Twórcy zapraszają w niezwykłą podróż za kulisy jednej z najszybciej rozwijających się na świecie dyscyplin sportowych. Historia kitesurfingu opowiedziana z perspektywy najlepszych zawodników to zaproszenie do świata niezwykłych doznań, pokonywania własnych granic i spektakularnych sukcesów. Opowieściom kitesurferów towarzyszą niesamowite ujęcia i spektakularne krajobrazy, a twórcy udowadniają, że sezon na kitesurfing nigdy się nie kończy.

Rejestrując historie kitesurferów twórcy korzystali na planie zdjęciowym między innymi ze smartfonów Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, które umożliwiły nagrywanie i zapis materiałów w rozdzielczości 4K oraz korzystanie z efektownego trybu slow motion. Z pomocą smartfonów Galaxy zarejestrowano między innymi fragment filmu o zawodach kitesurfingowych typu freestyle na półwyspie Helskim oraz przedstawiono sylwetkę jednego z najlepszych landkajciarzy w Polsce. Zarejestrowany smartfonami Galaxy kontent został wykorzystany w pełnometrażowym filmie wyświetlanym na dużym ekranie.

Smartfony Samsung Galaxy wykorzystane przy kręceniu filmu o kitesurfingu

Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonuZobacz: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - flagowy telefon o ogromnych możliwościach

Za produkcję filmu odpowiada studio filmowe Woodpecker Motion Pictures. Samsung jest partnerem technologicznym oraz jednym ze sponsorów przedsięwzięcia. Allseasons kite movie można obejrzeć w sieci kin Multikino w całej Polsce podczas specjalnych pokazów filmowych 7 i 15 października 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung

Tagi:samsungsamsung galaxy s10samsung galaxy s21 ultrafilm kręcony telefonem

Powiązane artykuły