Loading...

Samsung przebił wszystkich! Android 12 i OneUI 4.0 już w Polsce

Samsung przebił wszystkich! Android 12 i OneUI 4.0 już w Polsce

Co za zwrot akcji. System Android 12 trafia do polskich użytkowników Samsunga Galaxy S21 Ultra razem z nakładką OneUI 4.0. Rzecz jasne jest to zaawansowana, ale jednak beta.

Tegoroczna premiera Androida 12 odbiega nieco od poprzednich – telefony Google Pixel jeszcze nie otrzymały oficjalnej aktualizacji, mimo oczywistego pierwszeństwa.

Na nic nie czeka Samsung, który udostępnia testową aktualizację dla wszystkich chętnych.

Samsung Galaxy S21 Ultra z Androidem 12 i OneUI 4.0 w Polsce (beta)

Dzięki jednemu z naszych Czytelników (dzięki Rafik!) wiemy, że do Polski trafiła aktualizacja dla flagowego Galaxy S21 Ultra. Naczelny telefon Samsunga właśnie otrzymuje testowego Androida 12 i OneUI 4.0 ze wszystkimi oficjalnymi zmianami. Cóż za tempo!

Samsung przebił wszystkich! Android 12 i OneUI 4.0 już w Polsce

fot. Rafik

Polscy użytkownicy smartfonów Galaxy mają się z czego cieszyć, ponieważ będą jednymi z pierwszych ManiaKów na świecie, którzy przetestują stabilne oprogramowanie. Niektórzy będą jednak musieli poczekać. A co ze zmianami w nowym systemie?

Jak wynika z opisu Samsunga, jedną z głównych zmian są odświeżone widżety, które stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne – wreszcie ekrany smartfonów z Androidem staną się eleganckie. Ponadto kolejne nowości dotyczą ekranu blokady, na którym wygodnie urządzenie mające odtwarzać muzykę.

W połączeniu z Androidem 12 będzie bezpieczniej (system dba o kontrolę prywatności użytkowników i wykorzystywanie kamery/mikrofonu) oraz estetyczniej, choć już teraz nakładka Samsunga należała do najładniejszych.

Niebawem OneUI 4.0 i Android 12 powinny trafić do pozostałych smartfonów Galaxy S21 w ciągu kilku najbliższych tygodni – jeśli poprawka pojawiła się na Twoim egzemplarzu, koniecznie daj nam znać w komentarzach.

Jak zdobyć Androida 12?

Jak już DZISIAJ zainstalować Android 12 na swoim smartfonie? Łatwo nie będzie, ale da się!

Źródło: Rafik

Powiązane artykuły