Loading...

Samsung Mobile Print do bezprzewodowego drukowania

Samsung Mobile Print do bezprzewodowego drukowania

Aplikacja umożliwia wygodne drukowanie i skanowanie bezpośrednio z poziomu tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS, bez potrzeby włączania komputera PC. Użytkownicy mogą drukować obrazy, pliki PDF, strony internetowe i różne dokumenty biurowe, nawigując palcem po ekranie dotykowym urządzenia mobilnego.

Aplikację Samsung Mobile Print można pobrać bezpłatniew Google Play na smartfon lub tablet z zainstalowanym systemem Android, a takżew App Store dla urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Z badania przeprowadzonego w marcu tego roku na zlecenie firmy Samsung wynika, że ponad 72 proc. ankietowanych słyszało o możliwości druku za pośrednictwem Wi-Fi. Blisko 30 proc. respondentów zadeklarowało, że już korzysta z opcji drukowania bezprzewodowego. Niemal 69 proc. badanych słyszało o możliwości drukowania zdjęć bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, natomiast korzystanie z tej opcji zadeklarowało 16,5 proc. ankietowanych.

Samsung Mobile Print do bezprzewodowego drukowania

Drukowanie przez Wi-Fi jest postrzegane jako atrakcyjna funkcjonalność przez blisko 86 proc. badanych. Możliwość druku bezprzewodowego jest również funkcjonalnością, którą w nowej drukarce chciałoby mieć ponad 72 proc. ankietowanych. Bezprzewodowe drukowanie zdjęć bezpośrednio z telefonu lub tabletu zostało ocenione jako atrakcyjna funkcjonalność przez 69 proc. badanych.

Źródło/Fot.: Samsung

Powiązane artykuły