Loading...

T-Mobile: 25 nagród na 25. urodziny. Do wygrania smartfony 5G i zestawy smart home

T-Mobile: 25 nagród na 25. urodziny. Do wygrania smartfony 5G i zestawy smart home

T-Mobile Polska obchodzi swoje 25. urodziny i z tej okazji przygotowuje różne promocje i wydarzenia. Tym razem operator zaprasza do radiowego konkursu współorganizowanego wraz z RMF FM. Na uczestników czeka 25 nagród. Można wygrać jeden z telefonów Samsung Galaxy A22 5G lub Xiaomi Mi 11 Lite 5G albo zestaw smart home z urządzeniami Xiaomi.

T-Mobile Polska startował jako Era GSM w 1996 roku, a teraz świętuje 25-lecie tego wydarzenia. Ćwierć wieku w telekomunikacji to prawdziwa epoka, więc wiąże się z tym wiele historii i wspomnień.

Zobacz: T-Mobile ma urodziny i wymieni Twój telefon na smartfon 5G

25 lat temu, gdy pierwsi komercyjni klienci skorzystali z usług Era GSM, była to nowość, której wszyscy bardzo szybko się uczyli. Niezwykle cenną umiejętnością było przekazanie informacji w 5 sekund (kto jeszcze pamięta po co?), najlepszy wynik „węża” stawiał prawie na równi z olimpijskimi herosami, a odpowiedni dzwonek, oczywiście polifoniczny, pokazywał, że muzyczne trendy nie są nam obce. Ileż to to razy można było obserwować, jak ktoś tak długo „próbował” odebrać połączenie, aż wszyscy zdołali odsłuchać jego ulubiony utwór

T-Mobile: 25 nagród na 25. urodziny. Do wygrania smartfony 5G i zestawy smart home

– wspomina T-Mobile Polska.

To właśnie telekomunikacyjne wspomnienia są tematem nowego konkursu operatora, tym razem organizowanego wraz z radiem RMF FM. W zabawie można powspominać emocjonujące chwile z telefonem w ręku, na przykład opowiedzieć śmieszna, ważną dla uczestnika historię związaną z korzystaniem z usług telekomunikacyjnych.

Swoje historie należy zgłaszać w formie pisemnej (do 200 znaków) do 19 września na stronie:

Autorzy najciekawszych wspomnień zostaną zaproszeni do opowiedzenia swojej historii na antenie radia i nagrodzeni w konkursie antenowym telefonami 5G – Samsung Galaxy A22 5G lub Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Najwięcej, bo aż 4, finały są zaplanowane na dzień urodzin T-Mobile, czyli 16 września. Organizatorzy akcji przyznają też łącznie 7 zestawów SmartHome Zdrowie z urządzeniami Xiaomi.

Zobacz: T-Mobile: jutro dostaniesz 25 GB, może też głośniki Marshall. Co trzeba zrobić?Zobacz: T-Mobile i Heyah: 15 zł w kieszeni. Promocja na doładowania w salonikach Kolportera

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: t-mobilekonkurs25 lat t-mobile

Powiązane artykuły