Loading...

Telefon do 1500 zł – TOP 5 na lipiec 2021

Telefon do 1500 zł – TOP 5 na lipiec 2021

Jaki jest najlepszy smartfon do 1500 zł? Podpowiadamy, który model najlepiej wybrać na lato 2021?

1500 zł to prawdopodobnie najbardziej popularny budżet wśród osób, szukających nowego smartfona i nie powinno to nikogo dziwić. Urządzenia z tego segmentu w większości są już wystarczająco wydajna, a na ich pokładzie znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje. Czasem uda się też znaleźć w tej cenie prawdziwą perełkę, która w jakiejś konkretnej kategorii radzi sobie wręcz wybitnie.

Jak wybieraliśmy?

Podobnie jak w naszym poprzednim rankingu telefonów do 1000 zł, także tym razem zastosowaliśmy odświeżoną formułę naszego zestawienia. Wybraliśmy w związku z tym pięć polecanych modeli, spośród których jeden – w naszej ocenie najbardziej opłacalny – otrzymał wyróżnienie „Wybór Redakcji”.

Podobnie jak dotychczas, kluczowym kryterium przy wyborze była szeroko pojęta opłacalność. Szukaliśmy smartfonów, które z jednej strony wyróżniałyby się lepszą funkcjonalnością i parametrami niż ich bezpośredni rywale, a z drugiej nie posiadały znaczących wad, któreprzeszkadzałyby w codziennym używaniu.

Telefon do 1500 zł – TOP 5 na lipiec 2021

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały w kolejności alfabetycznej. Wyjątek stanowi Wybór Redakcji, który znajdziecie na ostatniej stronie artykułu. Jednocześnie jak zawsze zachęcamy do głosowania w naszej ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem smartfon do 1500 zł. A może chcielibyście polecić model, którego nie ma na liście? W takim razie koniecznie napiszcie o nim w komentarzu!

Ankieta

Jaki jest najlepszy telefon do 1500 zł? (lipiec 2021)

11%8%19%23%39%

Wszystkich głosujących: 1074

Źródło ankiety: Telefon do 1500 zł – TOP 5 na lipiec 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: własne, Motorola, OnePlus, Realme, Xiaomi, Unsplash

Źródło tekstu: własne

Tagi:najlepszy smartfonnajlepszy telefonpolecane telefonymotorola moto g 5g plusjaki telefon do 1500 złxiaomi poco x3 proxiaomi redmi note 10 prorealme 8 prooneplus nord ce 5gpolecane telefony do 1500 złSpis treści
  1. Wstęp
  2. Motorola Moto G 5G Plus | OnePlus Nord CE 5G
  3. Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Xiaomi Poco X3 Pro
  4. Wybór redakcji: Realme 8 Pro
Wyświetl komentarze X Przewiń w dół do następnego wpisu

Powiązane artykuły