Loading...

Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki bez internetu

Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki bez internetu

Aplikacje do słuchania muzyki bez internetu przez ratują Cię przez cały czas przed zasadniczym problemem – połączenie internetowe. Bez niego niestety nie jesteś w stanie słuchać swoich kawałków. Tutaj z ratunkiem przychodzą pakiety premium, które za niewielką opłatą pozwalają zapomnieć o tych problemach. Dzięki nim będziesz w stanie włączyć muzykę, gdzie chcesz i kiedy. Internet przestanie być przeszkodą.

SoundCloud

Aplikacja do słuchania muzyki bez internetu skierowana zarówno dla słuchaczy, jak i mniejszych oraz większych artystów, którzy chcą dzielić się swoją twórczością. Baza utworów jest tak duża, że prawdopodobieństwo braku Twojego ukochanego utworu prawie nie istnieje. Aplikacja za darmo oferuje wiele przydatnych funkcji jak np. pomijanie, pauzowanie i odtwarzanie utworów z widoku lock screenu czy nagrywanie własnych kompozycji. Funkcja odtwarzania muzyki offline jest również dostępna, jednak potrzebna jest do tego płatna subskrypcja.

Nie przegap
Airly pokazuje, że nie boi się wyzwań — zarówno w sferze biznesowej, jak i technologicznej

Pobierz SoundCloud z Google Play.

Spotify

Darmowa wersja aplikacji jest całkiem okrojona. Pozwala na słuchanie ulubionych utworów w losowej kolejności, wplatając w to jeszcze inne, niekoniecznie chciane piosenki. Pomijanie muzyki jest ograniczone, dźwięk oferowany jest w gorszej jakości no i co kilka utworów pojawiają się reklamy. Wersja bezpłatna umożliwia również odkrywanie nowej muzyki, dzięki playliście „Odkryj w tym tygodniu”. Odtwarzanie w trybie offline jest funkcją dostępną już dla użytkowników premium. Płatna subskrypcja pozwala Ci również na pomijanie bez ograniczeń, lepszą jakość audio no i nie zawiera reklam.

Pobierz Spotify z Google Play.

Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki bez internetu

ZOBACZ TAKŻE: Muzyczna Mapa Świata Spotify – sprawdź, czego się słucha w twoim mieście

TIDAL

Poza dostępem do muzyki znajdziesz tu również podcasty, materiały wideo, wywiady z gwiazdami czy filmy dokumentalne o artystach. W odróżnieniu od Spotify czy SoundCloud dostęp do TIDALa jest w pełni płatny. Użytkownik ma do wyboru dwa płatne plany różniące się jakością dźwięku. Aplikacja do słuchania muzyki bez internetu oferuje również możliwość zapisywania utworów do odtwarzania offline. Jeśli nie jesteś pewien, czy jest to aplikacja dla Ciebie, skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego. Jest on bezpłatny i możesz z niego w dowolnym momencie.

Pobierz TIDAL z Google Play.

Deezer

Serwis cieszy się nieco mniejszą popularnością niż TIDAL czy Spotify, ale wciąż oferuje bogatą bibliotekę liczącą ponad 56 milionów utworów. Aplikacja dostępna jest w wersji bezpłatnej z reklamami i ograniczonymi funkcjami oraz premium z pełnią interesujących opcji. Tryb offline przeznaczony jest właśnie dla subskrybentów, ale użytkownicy posiadający wersję darmową mogą rozpoznawanie utworów, odtwarzanie według gatunków, tworzenie własnych playlist czy korzystanie ze spersonalizowanych rekomendacji. Jeśli szukasz wysokiej jakości dźwięku, płatny plan Deezer będzie dla Ciebie dobrym wyborem.

Pobierz Deezer z Google Play.

YouTube Music

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posłuchać muzyki dostępnej na YouTube, nie rozpraszając się przy tym innymi dostępnymi materiałami w serwisie. Znajdziesz tu ulubione utwory i ciekawe playlisty podzielone według gatunków. Wersja bezpłatna pozwala Ci na odkrywanie nowej muzyki, wyszukiwanie utworów na podstawie fragmentu tekstu, śledzenie nowych trendów czy rekomendacje zgodne z Twoim gustem, porą dnia czy lokalizacją. Największym minusem darmowej wersji serwisu jest brak możliwości odtwarzania przy wyłączonym ekranie. Subskrypcja YouTube Music Premium znosi wszelkie ograniczenia, pozwala na odtwarzanie z zablokowanym wyświetlaczem i pobieranie utworów oraz playlist i odtwarzanie ich bez dostępu do Internetu.

Pobierz YouTube Music z Google Play.

ZOBACZ TAKŻE: Użytkownicy darmowej wersji YouTube Music dostają funkcję z Premium

Wszystkie aplikacje do słuchania muzyki bez internetu oferują prawie to samo, jednak na swój sposób. Rozwiązania mają różne warianty cenowe oraz opcje, które mogą dodatkowo urozmaicić możliwość słuchania muzyki bez dostępu do sieci. Zazwyczaj pakiety premium umożliwiają przetestowanie przez kilka dni subskrypcji i jej możliwości za darmo. Dlatego warto skorzystać z takiej opcji i sprawdzić, która aplikacja jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Firmbee z Pixabay

Powiązane artykuły