Loading...

Najlepsze prezenty na święta 2021 - co kupić graczom na Gwiazdkę?

Najlepsze prezenty na święta 2021 - co kupić graczom na Gwiazdkę?

Technologie9 grudnia 2021, 13:10

autor: Pingwin

Święta 2021 coraz bliżej, radzimy więc, jakie prezenty świąteczne w technologicznym stylu wybrać dla naszych najbliższych.

1515
2525123456789Następna Strona

Święta tuż-tuż. Ulice oraz sklepy są obficie przystrojone, wszędzie migoczą światełka, błyszczą bombki, a noga sama porusza się w rytm świątecznych piosenek płynących z głośników. Jednak ten czas to nie tylko gładkie i przyjemne sprawy, bo pojawiają się wyzwania. Między innymi – prezenty! Kwestię wyboru pozostawiamy oczywiście Wam, ale możemy delikatnie pomóc, dzieląc się naszymi technologicznymi propozycjami najlepszych prezentów na święta 2021 roku. Nie wszystkie z przedstawionych podarków muszą znaleźć się w rękach naszych bliskich – pamiętajcie o tym, że obdarowywać można, a nawet trzeba, również siebie!

Gogle VR

Oculus Quest 2

Nowa rzeczywistość, gdy będziemy mieli dość kolejnych potraw świątecznych. Źródło: oculus.com

Oculus Quest 2 to bezprzewodowe gogle oraz kontrolery do grania w technologii VR. Cechuje je dźwięk pozycyjny 3D, łatwość w obsłudze oraz prędkość działania. Umożliwiają transmitowanie obrazu prosto z gogli do dedykowanej aplikacji lub telewizora. Co ciekawe, można zamówić specjalne soczewki na receptę, zgodne z wadą wzroku użytkownika, zatem czy potrzebujemy okularów, czy nie – przeniesienie się do nowej rzeczywistości nawet w okresie świątecznym jest jak najbardziej możliwe!

  1. Gogle Oculus Quest 2 kupisz na Allegro.pl

Samsung VR Lite

Inny świat prosto z telefonu! Źródło: Samsung.com

Najlepsze prezenty na święta 2021 - co kupić graczom na Gwiazdkę?

Lekkość sprzętu, łatwość obsługi, solidne wykonanie, wysokiej jakości wyświetlacz Super AMOLED, do tego szerokie pole widzenia i precyzyjność śledzenia ruchów głowy to nie jedyne zalety, jakie oferują gogle Samsung VR Lite. Wyróżnia je również płynne połączenie z wybranymi smartfonami. Wsuwając telefon w przeznaczone do tego miejsce, jesteśmy w stanie przenieść się w wirtualny świat i zanurzyć w świat gier, filmów czy seriali. Sprzęt waży jedynie 318 gramów, a gogle są dobrze dopasowane i wygodne.

  1. Gogle Samsung VR Lite kupisz na Allegro.pl

PlayStation VR

Gogle pomogą zapomnieć o nieprzyjemnych rozmowach przy stole. Źródło: playstation.com

Gogle PlayStation VR oferują najlepsze, najbardziej intensywne doświadczenia z gier dzięki obrazowi sferycznemu, ekranowi OLED, płynności działania oraz dźwiękowi 3D. Nikt nas nie zaskoczy, nieważne, z której strony będzie nadchodził! Zagramy nie tylko sami – tryb lustra umożliwia wyświetlanie tego, co dzieje się na PS VR na ekranie telewizora. Co najlepsze – w ramach subskrypcji PlayStation Plus do rąk graczy czasem oddawane są darmowe tytuły VR. W technologii VR nie chodzi tylko o gry, znakomicie ogląda się w niej również filmy czy seriale w jakości 4K (co dostępne jest jedynie dla właścicieli PS4 Pro).

  1. Gogle PlayStation VR kupisz na Allegro.pl
123456789Następna Strona

Powiązane artykuły