Samsung

Samsung

Kategoria

Samsung Galaxy S22 będzie niewielki i będzie miał małą baterię

Za pomocą Chrisfugiel

Samsung Galaxy S22 to nadchodząca generacja flagowców koreańskiej firmy. Wygląda jednak na to, że Samsung bardzo mocno zainspirował się konkurentami z Apple'a.

Samsung nigdy tego nie przyzna, ale w wielu rzeczach wzoruje się na Apple'u. Często w większym stopniu niż jego chińscy konkurenci. Teraz wygląda na to, że Samsung chce być jak Apple w kwestii rozmiaru. Chodzi tu zarówno o przekątną wyświetlacza, jak i o pojemność akumulatora. Samsung Galaxy S22 będzie mniejszy niż Apple iPhone 13. Do tej pory to Apple słynął z najbardziej kompaktowych telefonów z najwyższej półki. Jedynymi konkurentami starali się być Sony (z serią Xperia 5) i ostatnio Asus (którego ZenFone 8 wreszcie jest flagowcem z Androidem poniżej 6 cali).

Nowy flagowiec Samsunga ma mieć przekątną 6,06 cala. To mniej niż 6,2 cala w przypadku poprzednika. Mniejszy niż zwykle ma być też niestety akumulator. Ma on mieć bowiem pojemność 3700 mAh. To mniej niż wszyscy konkurenci poza dwiema firmami: Google i Apple. Samsung zapomniał jak widać, że Apple ma szyty na miarę system operacyjny i równie doskonale dobrany układ. Wygląda na to, że Samsung naprawdę wierzy w swojego Exynosa 2200. Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że Samsung Galaxy S22 będzie miał aparat główny 50 Mpix.

Samsung Galaxy S22 będzie niewielki i będzie miał małą baterię

Zobacz: Samsung Galaxy S22 - Exynos trafi do kolejnych krajówZobacz: Samsung Galaxy M22 zaprezentowany w Europie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: samsung

Źródło tekstu: UniverseIce

Tagi:applesamsungmały telefonapple iphone 13samsung galaxy s22 ultrasamsung galaxy s22samsung galaxy s22+

13

Jun/2022