Loading...

Undelete 3602.1.7.27

Undelete 3602.1.7.27

Strona główna›Windows›Narzędzia›Odzyskiwanie danych›Undelete 360zabezpiecz pobieranieAsystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Undelete 360 to małe, ale w pełni funkcjonalne i darmowe narzędzie, pozwalające w prosty sposób odzyskać dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia, usunięte za sprawą błędu użytkownika, działalności wirusa, awarii oprogramowania lub niespodziewanego zamknięcia systemu.

Program cechuje się dużą prostotą obsługi i pomimo braku polskiej wersji językowej poradzić sobie z nim powinni nawet początkujący użytkownicy, nie dysponujący fachową wiedzą. Obsługuje on systemy plików NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16, FAT32 i umożliwia przywrócenie danych z wszelakiego rodzaju dysków twardych, zewnętrznych dysków USB, kart pamięci, pendrive'ów oraz nośników ZIP i FireWire. Undelete 360 dobrze radzi sobie z odzyskiwaniem plików w formatach DOC, XLS, RTF, PDF, PPT, MDB, HTML, CSV, TXT, PAS, CPP, EML, multimediów AVI, MP3, WAV, WMA, MPG, MOV, ASF i grafiki JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF, TIF, TGA, EML, RAW.

Praca z narzędziem rozpoczyna się od wyszukania na wybranej partycji wszystkich możliwych do odzyskania danych. Program umożliwia także wyświetlenie podglądu pliku jeszcze przed jego przywróceniem, a także dostarcza szczegółowych informacji o nim lub udostępnia go w postaci szesnastkowej. Niezwykle przydatną podczas korzystania z Undelete 360 okazuje się funkcja filtrów. Pozwala ona wyszukiwać tylko wybrane pliki bez konieczności skanowania całej zawartości nośnika. Program umożliwia także odzyskanie danych skompresowanych lub zaszyfrowanych na partycjach NTFS.

Zaproponuj zmiany w opisieLiterówka lub błąd w opisie? Ważna funkcja, o której nie napisaliśmy? Będziemy wdzięczni za przesłanie sugestii za pośrednictwem poniższego formularza:Zgłoś aktualizację programuJeśli prezentowany przez nas program jest już nieaktualny, będziemy wdzięczni za informację. Wpisz poniżej numer nowej wersji lub link do strony na jej temat:UdostępnijUndelete 360 2.1.7.27wersja stabilna (32-bit)Undelete 360wersja portableOcena redakcji3.5Ocena użytkowników3.113 ocenTwoja ocena: ProducentFile Recovery Ltd.Liczba pobrań100 189Data aktualizacji22 lis 2021Rozmiar pliku2.88 MBSystem operacyjnyWindowsLicencjaBezpłatnaMasz problem z tym programem?Zapytaj na naszym forum

Powiązane artykuły