Loading...

Whatsapp huk od listopada: Messenger jest całkowicie wyłączony na wielu urządzeniach

Whatsapp huk od listopada: Messenger jest całkowicie wyłączony na wielu urządzeniach

Przełącz się na obsługiwane urządzenie.Kilku użytkowników WhatsApp otrzymało tę wiadomość 1 listopada.Możesz dowiedzieć się, czy jesteś dotknięty zamknięciem tutaj.

Mountain View – W ostatni weekend października zegar nie tylko przestawia się na czas zimowy: dzień później Zmiana czasu 31 października Ważna zmiana w usłudze Messenger WhatsApp W efekcie w poniedziałek rano (1 listopada) pojawią się długie twarze.Wraz ze zmianą miesiąca, partner Facebooka przestanie wspierać niektóre systemy operacyjne.WhatsApp nie będzie już działać na wielu smartfonach.

„Od 1 listopada 2021 r. WhatsApp nie będzie już obsługiwał telefonów z systemem Android 4.0.4 lub starszym” – napisał Messenger na swojej stronie internetowej.Obsługiwany jest tylko system Android 4.1 lub nowszy.WhatsApp wyłącza światła na smartfonach ze starszymi wersjami.

WhatsApp zakończy wsparcie dla niektórych systemów operacyjnych Android 1 listopada

Facebook uniemożliwia starym urządzeniom dotarcie do lidera rynku wśród komunikatorów, ponieważ stare systemy operacyjne są hałaśliwe inside-digital.de Będzie miał bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostanie zaatakowany.Mówi się, że po zamknięciu Facebook chce zapewnić bezpieczeństwo aplikacji i prywatność użytkowników.

Whatsapp huk od listopada: Messenger jest całkowicie wyłączony na wielu urządzeniach

Ale co to konkretnie oznacza?według żeton Użytkownicy WhatsApp nie mogą już tworzyć nowego konta za pomocą wspomnianych systemów operacyjnych;Ponowna weryfikacja istniejącego konta WhatsApp nie będzie już możliwa.Portal techniczny napisał: „Sam WhatsApp może nadal odbierać wiadomości, a w najgorszym przypadku nie będą one wyświetlane na urządzeniu”.Sam WhatsApp nie pisze nic o konsekwencjach dla osób, których to dotyczy, w swoim krótkim artykule na stronie Support-Aus.

WhatsApp nie działa już na Androidzie 4.0.4 – osoby dotknięte chorobą mogą to zrobić

Dlatego użytkownicy, których dotyczy problem, powinni sprawdzić, czy nowszy system operacyjny, który nadal obsługuje WhatsApp, jest dostępny dla ich smartfonów – lub szybko wyszukać nowy telefon komórkowy.„Przełącz się na obsługiwane urządzenie lub zapisz historię czatów przed tą datą”, radzi WhatsApp na swojej stronie internetowej, ale nie podaje żadnych szczegółów na temat końca Androida 4.0.4.

READArietta of Spirits zaprasza tego lata do odkrywania tajemnic duchów • Nintendo Connect

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, jaki system operacyjny jest aktualnie uruchomiony na Twoim telefonie komórkowym, jest przejście do ustawień urządzenia – zwykle w podmenu „System” lub „O telefonie”.Tutaj również powinieneś być w stanie sprawdzić, czy smartfon obsługuje nowsze wersje Androida.Dobra wiadomość: głośno żeton Tylko 0,04 procent wszystkich urządzeń z Androidem korzysta obecnie z wersji 4.0.

WhatsApp: użytkownicy Androida szukają – żadnych zmian w iPhone’ie

z iPhonem od Jabłko Nawiasem mówiąc, na początku miesiąca wszystko pozostaje bez zmian: wsparcie WhatsApp zakończyło się w maju po aktualizacji dla wszystkich systemów operacyjnych Apple starszych niż iOS 10. Tak jest (na razie).

Obraz listy tytułów: © Fotoarena / imago

Powiązane artykuły