Loading...

Promocja: ten smartfon wyróżni Cię z tłumu i zachwyci przepięknym ekranem AMOLED 120 Hz!

Promocja: ten smartfon wyróżni Cię z tłumu i zachwyci przepięknym ekranem AMOLED 120 Hz!

realme GT Master Edition w mocniejszej wersji 8/256 GB doczekał się polskiej promocji. Dotyczy ona także wyróżniającego się wariantu z walizkowym wzornictwem. realme GT ME to solidny średniak w dobrej cenie.Promocja: ten smartfon wyróżni Cię z tłumu i zachwyci przepięknym ekranem AMOLED 120 Hz!

Promocja na realme GT Master Edition

Promocyjna cena realme GT Master Edition w x-kom

W ramach urodzinowej promocji sklepu x-kom możesz kupić smartfon realme GT Master Edition (8/256 GB) we wszystkich kolorach w cenie 1599 złotych (potrzebujesz kodu urodziny).

Według porównywarki cen jest to najlepsza oferta w Polsce. Niższa cena obowiązuje do 31.10.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami.

Realme GT Master Edition

od: 1.249 zł »więcej informacji »

Specyfikacja realme GT ME

Jedną z największych zalet realme GT ME jest bez wątpienia ekran. To bardzo dobra matryca AMOLED o zadowalającej rozdzielczości i co najważniejsze odświeżaniu 120 Hz.

Podkręcona płynność ekranu dodatkowo podkreśla, jak sprawnie działa ten telefon. Jest to zasługa obecności wydajnego procesora Qualcomm Snapdragon 778G z 8 GB RAM i szybką pamięcią UFS 2.2.

Ważnym elementem wyposażenia realme GT ME jest obsługa bardzo szybkiego ładowania o mocy 65W. Dzięki niemu akumulator o pojemności 4300 mAh odzyskuje 100% mocy w mniej niż 40 minut.

Wisienką na torcie jest nietypowe, wyjątkowe wzornictwo określane jako walizkowe (tylko w szarej wersji kolorystycznej), które projektantem jest Naoto Fukasawa. Dzięki niemu realme GT ME wyróżnia się z tłumu średniaków dostępnych za podobne pieniądze.

Więcej o tym modelu powie Ci nasz test realme GT Master Edition:

TEST | Nietuzinkowy realme GT Master Edition jest skazany na sukces!

Nie przegap kolejnej promocji

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.

Powiązane artykuły