Loading...

Asystent Google dostaje ustawienia obejmujące ekran blokady Androida

Asystent Google dostaje ustawienia obejmujące ekran blokady Androida

AplikacjeUdostępnij TweetnijAsystent Google dostaje ustawienia obejmujące ekran blokady Androida

Asystent Google dostał nowe ustawienia. Obejmują one ekran blokady Androida. Nowe opcje dla Asystenta pojawiają się z aktualizacją Google do wydania 12.24.

Marcelina Poznańska631 odsłon 0 komentarzyAndroid, asystent, Asystent Google, ekran blokady, Google, ustawienia

Asystent Google jest dostępny z poziomu ekranu blokady Androida. Teraz w sekcji ustawienia pojawiają się dedykowane opcje z tego obszaru. Wcześniej dostępna ona była w miejscu personalizacji, co trwało już od dłuższego czasu. Firma najwidoczniej doszła do wniosku, że nadszedł czas na pewne zmiany w tym zakresie.

Pierwsze uruchomienie nowej sekcji powoduje wyświetlenie ekranu powitalnego z opisem korzystania z Asystenta bez odblokowywania telefonu. Poniżej zrzuty ekranowe prezentujące nowość. Widać dwa przełączniki. Pierwszy służy do uruchomienia funkcji na zablokowanym ekranie. Drugi możliwości uzyskiwania tam spersonalizowanych pod siebie odpowiedzi.

Asystent dostaje nowe ustawienia ekranu blokady w Google 12.24

Nowa sekcja w ustawieniach związana z ekranem blokady zaczyna być wdrażana od aplikacji Google z numerkiem 12.24. W tym przypadku jest to już szerszy rollout, bo nowość widzi coraz więcej osób. Natomiast wcześniej taka sekcja była widoczna u nielicznych użytkowników. Wtedy pewnie był to jeszcze ograniczony program pilotażowy.

Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Powiązane artykuły