iPhone

iPhone

Kategoria

Na iPhonie możesz poczuć się jak na Androidzie. Google ma na to sposób

Za pomocą Chrisfugiel

 1. SPIDER'S WEB
 2. Technologie
 3. Tech
 4. Oprogramowanie
 • Widżety z aplikacji Google, Kalendarz Google. Dysk Google, Gmail, Mapy Google, Google Fit, Google Classroom, YouTube i YouTube Music można – jak chwali się Google – wygodnie rozmieszczać na ekranie domowym iPhone’a, dzięki czemu użytkownik ma zapewnione wygodne skróty do swoich ulubionych usług, a także błyskawiczny podgląd najważniejszych pochodzących z nich informacji i danych.Na iPhonie możesz poczuć się jak na Androidzie. Google ma na to sposób

  Można też skorzystać z tak zwanych stosów inteligentnych, w ramach których iOS grupuje widżety celem oszczędzania miejsca na ekranie. Google przypomina, że jego aplikacje są ze stosami w pełni zgodne.

  Można wreszcie ustawić Chrome’a jako domyślną przeglądarkę i zastąpić nim Safari. Przeglądarka integruje się ze Spotlight, zapewniając dodatkowe podpowiedzi z Wyszukiwarki Google. Synchronizuje też historię i dane użytkownika z Chrome’a na komputerze Mac.

  To oczywiście kolejna próba walki z klątwą domyślnych aplikacji – a więc ze zjawiskiem, gdzie użytkownik preferuje aplikacje dostarczone z urządzeniem zamiast szukać alternatyw. Biorąc pod uwagę popularność usług Google, w tym wśród użytkowników iPhone’a, firma ta póki co wykonuje skuteczną robotę.

  Tagi: Appleapple iosapple iphoneGoogleiOS 15iphone 13systemy operacyjnetelefony
 • 11

  Apr/2022