Loading...

Niespodzianka dla abonentów Xbox Game Pass!

Niespodzianka dla abonentów Xbox Game Pass!

Microsoft przygotował super niespodziankę dla abonentów Xbox Game Pass! Skorzystają użytkownicy konsol, pecetów, a także Ci, którzy grają w chmurze.

Xbox Game Pass co miesiąc jest uzupełniany wieloma świetnymi grami. Dzięki fuzji z EA Play tytułów jest jeszcze więcej, dlatego żaden abonent nie powinien narzekać na nudę. Mało tego, Microsoft potrafi również zaskakiwać niezapowiedzianymi grami.

Do Game Pass trafił właśnie Quake z 2021, czyli odświeżona wersja kultowego hitu. Z odświeżonej wersji z 2021 roku skorzystają posiadacze konsol Xbox Series X i S, Xbox One, pecetów i użytkownicy chmury.

Niespodzianka dla abonentów Xbox Game Pass!

W wersji na PC udostępnione zostały również Quake II i Quake III Arena. Najciekawiej oczywiście prezentuje się odświeżona wersja pod najnowsze konsole, która dostała ulepszoną grafikę, nowe misje i tryb multiplayer.

Jeśli chcesz poczuć nostalgiczne wspomnienie minionych lat, to Quake będzie świetnym wyborem. Najbliższe chwile mogą być jeszcze bardziej intensywne w konsolowej zabawie, ponieważ W wersji na konsole pojawiła się otwarta beta Diablo II Ressurected!

Remastery są hitem ostatnich czasów, które pokazują jak kapitalne gry powstawały lata temu. Osoby, które razem z nimi dorastały mogą jeszcze raz poczuć się jak wtedy, a gracze odpalający je po raz pierwszy mogą przeżyć niesamowitą przygodę.

Źródło: xgp.pl

Powiązane artykuły