Samsung

Samsung

Kategoria

Samsung Galaxy S22 znowu opóźniony. Spełnia się najczarniejszy scenariusz

Za pomocą Chrisfugiel

Premiera Samsung Galaxy S22 została opóźniona. Nowy przeciek donosi, że fani koreańskich flagowców będą musieli poczekać znacznie dłużej, niż w zeszłym roku. Czy w ogóle jest tu na co czekać?

Samsung Galaxy S22 zalicza kolejny poślizg. Flagowce miały zadebiutować na początku 2021 roku – najpierw w styczniu, potem na początku lutego, a teraz jest jeszcze później. Co tym razem zawiodło?

Leakster Jon Prosser nie jest może nieomylny, ale za to często podejmuje się przecieków na temat ważnych premier i dostarcza często wiarygodnych informacji na ich temat. Tym razem padło na Samsunga Galaxy S22. To już drugi raz, kiedy jego opóźniony debiut przewija się przez przecieki.

Samsung Galaxy S22 – kiedy premiera?

Według najnowszych informacji cała seria Samsung Galaxy S22 będzie dostępna w sklepach od 25 lutego 2021 roku. Premiera powinna odbyć się na dzień przed startem przedsprzedaży, zaplanowanej na 9 grudnia. Powody? Oczywiście, że problemy z dostawami procesorów.

Premiera Samsung Galaxy S22 została opóźniona / fot. Jon Prosser

Być może pewny związek z delikatnymi opóźnieniami ma też debiut Samsung Galaxy S21 FE. Ten przedziwny sprzęt zostanie pokazany 3 stycznia 2022 roku, ale tak naprawdę nikt nie wie, po co. Telefon, który miał pojawić się w sierpniu, ma cenę, że proszę siadać. Nie wiem, czy ktoś jeszcze będzie chciał go kupić za taką kasę.

Zobacz Samsung Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra na oficjalnych grafikach!

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat rodziny Samsung Galaxy S22? W takim razie może zainteresuje Cię nasze świeżo zaktualizowane podsumowanie przecieków o tych flagowcach. Wydają się nudne na pierwszy rzut oka, ale Ultra to jeden z najfajniejszych telefonów koreańskiego producenta do lat.

Samsung Galaxy S22 – nowe przecieki. Cena trochę straszy, ale Ultra to prawdziwa bestia

18

Feb/2022