Loading...

NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka

NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka

Do recenzji otrzymałem zestaw kosmetyków marki NATEC Raccoon. Są to specjalne płyn, ściereczki oraz dedykowane czyściki, dzięki którym nie tylko doprowadzimy nasz komputer, telefon czy tablet do czystości, ale również sprawimy, że będzie wyglądał na świeższy i mniej zużyty.NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka

Urządzenia przenośne, których dziś używamy kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że co raz bardziej przykładamy się do dbania o nie, nie tylko konserwując, ale również pielęgnując powierzchnie ich obudów czy czyszcząc przestrzenie pomiędzy elementami ruchomymi. Porty, klawisze, szklane ekrany – te elementy brudzą się kurząc czy w trakcie przenoszenia nieczystości znajdujących się na naszych dłoniach. Pozostawione same sobie ulegają awarii, utrudniają pracę czy po prostu wyglądają nieładnie. Do dbania o swoje urządzenia zachęca marka NATEC, która utworzyła swoją linię kosmetyków dla urządzeń NATEC RACOONN.

Hi, I’m RACOONN!

Taki napis wita nas na opakowaniu każdego produktu kosmetycznego dla elektroniki z nowej linii marki NATEC. Do recenzji otrzymałem kilka produktów testowych. W śród nich popularne sprężone powietrze, powszechnie wykorzystywane w punktach serwisowych podczas konserwacji sprzętu komputerowego, ale również dedykowane płyny do oczyszczania powierzchni czy szklanych ekranów oraz matryc.

NATEC RACCOON 2in1 Cleaning Wipes

Są to chusteczki czyszczące do szklanych ekranów. Idealne do odtłuszczenia wypolerowania i nabłyszczenia w tabletach czy smartfonach.

Efekt po wyczyszczeniu jest piorunujący. Telefon wygląda jak nowy. Ekran tabletu błyszczy się jak lustro.

Opakowanie zawiera 50 zestawów czyszczących. Zestaw czyszczący natomiast składa się z dwóch połączonych, ale odseparowanych od siebie czyścików.

Czyścik numer 1 jest nasączony substancją czynną, która rozpuszcza zabrudzenia i usuwa tłuste odciski palców.

Całą powierzchnie należy przetrzeć, a następnie czyścikiem numer 2 usunąć ewentualny nadmiar płynu czy pozostałości smug.

NATEC RACCOON Cleaning Wipes

W plastikowej puszce znajdziemy silnie nasączone chusteczki z tkaniny. Bardzo miękki materiał oraz środek czyszczący pozbawiony alkoholu, bezpieczny dla tworzyw sztucznych i powłok antyodblaskowych i antyrefleksyjnych.

Bardzo dobrze sprawdza się podczas konserwacji powierzchni obudów komputerów, klawiatur, myszy i innych akcesoriów.

Tkanina nie kruszy się tak, jak na przykład ręcznik papierowy czy innego tego typu czyściki, dzięki czemu łatwo oczyścić nierównomierne powierzchnie, jak na przykład klawisze klawiatury.

Mimo braku alkoholu w substancji czyszczącej, ściereczka bardzo dobrze radzi sobie z czyszczeniem tłustych palców na klawiszach oraz innych zabrudzeń, przy tym nie pozostawia po sobie śladów szybko odparowując.

W puszce znajdziemy aż 100 silnie nasączonych chusteczek czyszczących. Zamykana puszka z wygodnym wyciąganiem chusteczka ułatwia korzystanie z produktu.

NATEC RACCOON Air Duster

Puszka ze sprężonym powietrzem. Podstawowe narzędzie w walce z kurzem w trudnodostępnych przestrzeniach – pod klawiszami klawiatury, w portach i gniazdach, szczelinach obudów. Puszka zawiera 600 ml sprężonego gazu. Podczas używania bardzo ważne jest, aby trzymać puszkę pionowo, nie przechylać. W innym wypadku może dojść do wycieku gazu w stanie ciekłym. Może to doprowadzić do awarii elementów elektronicznych.

W zestawie znajdziemy długą rurkę, która ułatwia rozprowadzanie powietrza bez przechylania puszki.

Pozwala to bezpiecznie korzystać z ciśnienia gazu, bez obawy o ewentualną awarię.

NATEC RACCOON Office Cleaning Kit

Ciekawy zestaw, który zawiera uniwersalny płyn do czyszczenia elektroniki wraz ze ściereczką z mikrofibry, która możemy ukryć pod kapslem opakowania z płynem.

Dzięki temu, że płyn nie zawiera nie tylko alkoholu, ale również substancji amonowych, jest w pełni bezpieczny dla tworzyw, w tym dla ekranów matryc komputera, telewizora, tabletu, telefonu czy smartwatcha.

Można za pomocą tego płynu oczyścić i odświeżyć dowolną powierzchnię używanej elektroniki, a przyjemna miękka ściereczka bardzo dobrze zbiera zanieczyszczenia, nie pozostawiając zabrudzeń, pyłków i innych.

Uniwersalny zestaw, który powinieneś mieć.

NATEC RACCOON Mini Screen Cleaner

Podręczny czyścik do ekranów, który można mieć przy sobie w torebce czy plecaku. Zawiera 15 ml płynu do czyszczenia szklanych powierzchni ekranów.

Pozwala usunąć odciski palców oraz inne zabrudzenia znajdujące się na powierzchniach ekranów telefonów komórkowych czy tabletów. Nie zawiera alkoholu, jest więc w pełni bezpieczny dla powierzchni obudów, nawet jeżeli są z tworzywa sztucznego.

Co ważne, nie wymaga noszenia za sobą dodatkowej ściereczki, ponieważ już samo opakowanie płynu jest ściereczką.

Wystarczy spryskać powierzchnię ekranu, a następnie przetrzeć ekran opakowaniem. Wygodne i pomysłowe.

Zestaw NATEC RACCOON! do recenzji udostępnił dystrybutor, firma IMPAKT S.A

NATEC Raccoon | Kosmetyki dla Twojego iPhone’a i Macbooka

5/5 - (1 vote)

Powiązane artykuły